Skocz do zawartości

Spotkanie lubelskich piwowarów w Monte di Vino - 15.03.14, g. 17:00


Cyran

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że mimo deklaracji nie dojechałem na spotkanie, ale rozłożyła mnie niestety choroba i nawet gdybym czuł się na siłach to w piwie nic bym nie wyczuł oprócz tego, że jest mokre ;)

 

Udało się powołać lokalne struktury PSPD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się powołać lokalne struktury PSPD?

 

Krótkie resume.

W spotkaniu uczestniczyło, jeśli dobrze doliczyłem 14 piwowarów (w tym 13 zarejestrowanych na piwo.org) oraz kilka osób towarzyszących. Co dało łącznie ponad 20 osób.

W trakcie początkowej dyskusji o PSPD parę osób aktywnie uczestniczyło w niej, co jak mniemam nie przekreśla uczestnictwa tych osób w strukturach PSPD. Już w trakcie luźnych rozmów tylko jedna osoba deklarowała, że nie przystąpi (dobrze wiedzieć! :D), dwie wyrażały taką potrzebę. Nie było na spotkaniu żadnej osoby należącej już do PSPD (a jest ich 3 w samym Lublinie), więc nie mogło dojść do jakiś konkretnych kroków. Osoby, które wyraziły chęć wstąpienia myślę, że najbliższym czasie to uczynią (wraz ze mną) i na kolejnym spotkaniu (na Stout Feście w Białej lub gdzie indziej wcześniej) przy udziale tych osób powstanie lokalny oddział.

Zgromadzeni uznali, że dwa punkty działań mającego powstać okręgu należy realizować: piwowarzy domowi na Chmielakach i konkurs lubelski oraz inne bliżej niesprecyzowane działania mające na celu promocję piwa i piwowarstwa.

 

A odpowiadając na pytanie... Od pierwszego razu kiedy rzuciłem hasło "lubelscy piwowarzy w PSPD" na konkursie w Chacie minęło 4 miesiące, i już jest postęp. Powoli i zostanie utworzony. Nic o Was bez Was, więc do następnego razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie i Panie, z dumą ogłaszam powtórkę naszego spotkania. Wszystkich chętnych wraz z Jaśkiem zapraszamy do Monte di Vino dnia 15.03.2014 godzina 17:00. Spotkanie na tych samych zasadach : składka 10zł na przekąski. Tym razem byłoby miło gdyby początkujący piwowarzy również przynieśli swoje trunki :)

Serdecznie zapraszamy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, z dumą ogłaszam powtórkę naszego spotkania. Wszystkich chętnych wraz z Jaśkiem zapraszamy do Monte di Vino dnia 15.03.2014 godzina 17:00. Spotkanie na tych samych zasadach : składka 10zł na przekąski. Tym razem byłoby miło gdyby początkujący piwowarzy również przynieśli swoje trunki :)

Serdecznie zapraszamy!!

 

Wydaje mi się, że lepiej wydzielić to z tamtego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szkoda, że nikt nie dał znać o poprzednim spotkaniu. Miałem sporą przerwę w czytaniu forum i przegapiłem... Tym razem będziemy dwuosobowo (ja i Agnieszka).

Widzę parę nowych osób z Lublina i okolic, chętnie poznam :) Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jasiek

2. Cyran

3. gregroc

4. Aga

5. pepo

6. Maciej

7. astrobus

8. kishar i Agata

9. Sigman

10. emcede (nie na 100%)

11. Goglez (też nie na 100%)

12. Slimaq + może żona

Edytowane przez Slimaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mój kolega, który zawsze pomaga mi warzyć piwo, chciałby przyjść na spotkanie, także dodaję jedną osobę do mojej osoby.

 

 

1. Jasiek

2. Cyran

3. gregroc

4. Aga

5. pepo

6. Maciej

7. astrobus

8. kishar i Agata

9. Sigman + 1 os.

10. emcede (nie na 100%)

11. Goglez (też nie na 100%)

12. Slimaq + może żona

13.Piast145.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.