Skocz do zawartości

żuczek w chmielu


BeerGrill

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na Green Stink Bug:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Pentatomidae_-_Nezara_viridula_f._smaragdula.JPG

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Nezara_viridula#Varietas

 

Musisz teraz zmienić nazwę piwa na "Stink Bug Ale" :D

Edytowane przez scooby_brew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny :)

zgadzam się, fajny ;) . Dodam, że kiedyś nalewając piwo do szklanki z butelki wypłynął skorek. Zakonserwowany, cały, smaku piwa nie zmienił. Na forum jakiś czas temu koleś opisywał wizytę myszek w składziku słodu, to jest jazda :smilies:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś nalewając piwo do szklanki z butelki wypłynął skorek. Zakonserwowany, cały, smaku piwa nie zmienił. Na forum jakiś czas temu koleś opisywał wizytę myszek w składziku słodu, to jest jazda :smilies:

 

A skąd to piwo? Ja dawno temu piłem sobie Lwówka, tego ze średnich czasów, czyli za Niemca z początku XXI wieku. Piję piję, i kurde mega pyszne. Coś niesamowitego wręcz. Czuję, że lepszego piwa w życiu nie testowałem! Serio, do dzis pamietam! Nagle z ostatnim łykiem coś mnie w wargę uderza. Stety niestety nie było to żadne zwierzę. Okazało się, że jakiś "siłacz" kapsla zgniótł na pół i wsadził go w butelkę. Przy myciu nikt nie zauważył. Takie niemieckie standardy, albo tacy polscy pracownicy. W ogóle dużo opowieści słyszałem o ścierwach mysich czy szczurzych w piwie. Ja tych lat nie pamietam, ale może jakieś "dziadki" coś opowiedzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwróciłem uwagi, ale nie wydaje mi się że mniej. Sporo też chmielin było, bo reszta to granulat był. Druga sprawa,że ogólnie jakoś słabo przełom obserwuję. A jest jakaś zależność między tymi opcjami? Następną razą się przyglądnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.