Skocz do zawartości

22.03.2014 - Biała Podlaska, Stout Fest 2014


e-prezes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Miejsce w samochodzie z Lublina oferował także Mikołaj (mikwro). Na liście mamy 22 osoby + mam nadzieję paru z Białej jeszcze dołączy, ale coś słabo Lublin jest reprezentowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczytałem w necie, że Pinta kooperacyjnie z jakimiś Patrysiami uwarzyła owsianego stouta. Na razie leją w beczki. Wyzwanie organizacyjne... Ja ze sobą wezmę kierowcę (urodziwą abstynentkę najprawdopodobniej :) Mieści się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wstęp dla osób towarzyszących piwowarom jest wskazany i mile widziany (kto ich odtransportuje do łóżka? ;)).

 

Chętnie bym przyciągnął do Białej tego stouta, ale beczka nie wchodzi w rachubę. Dla tych co nie skosztowali jeszcze Ninkasi 13.C Oatmeal Stout będzie okazja.

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, za brak wiadomości w temacie, ale jednocześnie organizuje dwa wyjazdy na Białoruś i trochę brak czasu na ogarnięcie wszystkiego. :/

 

Wstępny plan wygląda tak:

 

od 16 Instalowanie się...

od 16:15 do 17 Sprawy Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych, czyli próba zawiązania Lubelskiego Oddziału Terenowego

(sprawdzenie ilości członków, przy braku wymaganej ilości przejdziemy do omówienia spraw bieżąco nurtujących PSPD i dyskusji o nich. Mile wskazany udział osób, które chcą wstąpić a się wahają). W między czasie przyjmowanie stoutów do turnieju. Minimalna ilość 2 litry, odstępstwa w wyjątkowych sytuacjach. :D

W wolnej chwili testy dla osób bez własnych stoutów. Testy z wiadomości ogólno piwowarskich, ale jednak profilowanych. Nie chce zdradzać za dużo.

17:00 - 17:15 przerwa

od 17:15 ocenianie próbek i wybór najlepszego stouta

18:00 - 18:15 przerwa na posiłek

18:15 rozmowy, rozmowy, etc..

 

 

W tzw. wolnej chwili wydane zostaną podarunki dla osób z własnymi stoutami oraz zwycięzca testu. Stąd potrzebna mi lista osób, które zgłaszają piwo w tym stylu do turnieju. Może być na PW.

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa to turniej ma być?

no mam stouta w wystarczającej ilości :)

 

 

W tzw. wolnej chwili wydane zostaną podarunki dla osób z własnymi stoutami oraz zwycięzca testu. Stąd potrzebna mi lista osób, które zgłaszają piwo w tym stylu do turnieju. Może być na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przecież nie będziemy z certyfikowanym cylindrem miarowym odmierzać zgłoszonych piw. Wydawało mi się, że taka ilość starczy dla wszystkich obecnych. Po prostu będzie mniejsza próbka do oceny. To tylko zabawa, więc nie spinajcie się tak jakby to był jakiś konkurs. Przede wszystkim jest to spotkanie towarzyskie, a że niesie wartości edukacyjne dla uczestniczących w nim ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.