Skocz do zawartości

22.03.2014 - Biała Podlaska, Stout Fest 2014


e-prezes

Rekomendowane odpowiedzi

Św. Patryka wypada niestety w poniedziałek, więc impreza może odbyć się 2 dni przed, czyli 15 marca lub 5 dni po, czyli 22 marca. Jaki termin wydaje wam się lepszy? 20 marca zaczyna się astronomiczna wiosna !

 

Z racji, że Cynamon zmienił właściciela i na bank nie uda się zrobić ponownie imprezy w tym samym miejscu, muszę szukać nowego lokalu. Zatem jaka formuła Wam odpowiada? quasi otwartego zlotu jak w Siedlcach, otwartego jak w zeszłym roku w Cynamonie (ale bez żarcia), czy półotwartego z żarełkiem (jakiś lokal typu pizzeria)?

 

Ustalenia pewne, będę zamieszczał w pierwszym poście, poniżej.

 

Miejsce: Pizzeria Solare w Białej Podlaskiej przy ul. Narutowicza 38

 

Czas: 22.03.2014 godz. 16

 

Sponsorzy: Centrum Piwowarstwa i Twój Browar post-31-0-94301500-1395001749_thumb.png

 

1. e-prezes

2. emcede

3. Goglez

4. Domilorda

5. michwro1

6. zbynieks

7. mikwro

8. Kamillo

9. Parzon

10. ponury fermentaThor

11. Pieslav

12. Bili881

13. tdzip

14. bnp

15. astrobus

16. Michał K

17. jaworek346

18. afghan

19. jaq2

20. maniek czwarty

21. jaworeg

22. Wojciech Nowosielski

23. Karol z forum PSPD

24. Yoshko Amal z FB

post-31-0-24388600-1394692350_thumb.jpg

post-31-0-94301500-1395001749_thumb.png

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba terminy są dobre. Jakieś żarełko by się przydało pomiędzy degustacją piwa. Co do tego czy ma być impreza zamknięta - jest to zupełnie obojętne, bo i tak będą tylko osoby zainteresowane tematem. Siedlecka Loża zapewne się zjawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pytam o rodzaj spotkania? Ano nie mogę zagwarantować że zrobię sam żarcie. Jeśli to ma być klasyczny zlot naszego regionu to nie będę się też napinal na jakieś prezentacje. Podegustujemy, ocenimy i tę pe :-D

A rodzaj spotknia zdeterminuje lokale, które będą chętne.

 

Szykujcie stouty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam,

 

Ja również z chęcią pojawił bym się na tym spotkaniu. Mieszkam niedaleko Białej. Obydwa terminy mi pasują.

Co prawda swoją przygodę z warzeniem dopiero zaczynam i mam na koncie tylko 2 warki ale mam nadzieję, że do marca uda mi się uwarzyć stouta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem 22 marca miejsce "Pizzeria Solare" ul. Narutowicza 38. Tuż obok na początku XX wieku znajdował się Browar Podlaski, więc miejscówka w sam raz na piwowarskie spotkanie.

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuuu w czwartek? chyba nie dam rady dojechać. :(

 

Zatem 20 marca miejsce "Pizzeria Solare" ul. Narutowicza 38. Tuż obok na pocz. XX w znajdował się Browar Podlaski, więc miejscówka w sam raz na piwowarskie spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będą testy wiedzy dla tych, którzy przyjadą bez własnych stoutów. Niech to początkujących nie przeraża i przyjeżdżają nawet bez piwa. Będą fanty dla uczestników, w tym szczególnie dla tych co ów test zdadzą ;)

Tak jak wspomniałem na spotkaniu w Lublinie będzie też finalizacja tworzenia lubelskiego okręgu PSPD. Zatem widziałbym szerokie grono piwowarów z tego miasta. O dalszych ciekawostkach będę informował na bieżąco.

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawa z noclegiem wygląda? Jest coś taniego w Białej? Znalazłem jakieś hotele ale ceny..... fiu fiu:D

 

Jeśli ktoś zgłosi mi, że będzie nocował. Wybadam najlepsze możliwe opcje. Po weekendzie zorientuję się osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli przyjadę to ze swoją LP i bez noclegu się nie obejdzie.

name='e-prezes' timestamp='1390729011' post='254990']

Jeśli ktoś zgłosi mi, że będzie nocował. Wybadam najlepsze możliwe opcje. Po weekendzie zorientuję się osobiście.

[/b]

 

Jak byś mógł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard hotelowy to 70-80 zł ze śniadaniem za pokój jednoosobowy. 65 zł dość daleko od imprezy. Jakbym miał więcej zmiennych...

np. czy da radę z innym uczestnikiem imprezy w pokoju, czy może być bez śniadania (zapraszam wtedy do siebie :)), czy z samochodem? Ew. czy szukać czegoś w niższym standardzie?

 

Looknijcie tutaj. Nie byłem tam, ale wygląda znośnie. Jak będę w Jazzanova to odwiedzę, bo jest blisko. W Mercurym i Rocie spała moja rodzinka i jest OK. Sam spałem kiedyś w Leonie i nie jest to jakiś fajerwerk, ale do spania może być. Na giełdzie w Białej Podlaskiej (jak jeszcze bywała) uczestnicy spali zawsze tanio w Mixbudzie, ale to już kawałek od miasta.

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy będzie chyba Merkury, według Google jest on bardzo blisko stacji PKP, a ja mam do dyspozycji tylko koleje i swoje nogi. Mogę być tam sam, ale w dwu i trzyosobowych pokojach jest taniej o 30zł na osobę, więc warto to rozważyć. Za śniadanie liczą sobie 10zł więc to nie majątek, ale z drugiej strony jeśli głodowe ilości to lepiej pójść gdzieś indziej, przy stacji powinno coś być ciekawego.

Co do niższego standardu, mi bardziej jak na standardzie zależy na odległości od naszego lokalu i od stacji, więc jeśli będzie taka wola to nie będę protestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.