Skocz do zawartości

Gra wyobraźni.


St. Anger

Rekomendowane odpowiedzi

Miesiąc temu eksplorowałem szafki i półki u siebie, w poszukiwaniu jakiejś książki z gatunku fantasy, której jeszcze nie przeczytałem. Tak przekładając je z miejsca na miejsce natknąłem się na 3 tomiska z serii D&D: "Podręcznik gracza", Podręcznik Mistrza Podziemi" i "Księga Potworów", zacząłem je na nowo przeglądać i dopadła mnie nostalgia, jak to w czasach gimnazjalno-licealnych grałem ze znajomymi, w tę wspaniałą grę. Potem naszła mnie myśl, na początku była cicha, trochę przytłumiona przez codzienne obowiązki, ale zaczęła być coraz bardziej natrętna, wierciła mi się niczym wiertarka udarowa w moich myślach: "czy nie dałoby się tu rozkręcić jakiejś kampanii?". Zdałem sobie jednak sprawę, że ze starej ekipy RPG-owej zostało mi dwóch graczy i nie mogę zebrać odpowiedniej ekipy...

 

Mam więc taką propozycję, jest tu ktoś zainteresowany, by grać w tę wspaniałą grę i jest z konurbacji Śląskiej i okolic, to niech się ujawni. Może uda nam się rozkręcić coś ciekawego. Jedyne, czego bym wymagał to karty gracza i dobrego nastawienia. Piwo domowe mile widziane, aczkolwiek nie za dużo (i nie obowiązkowo, sam mam obficie zastawioną piwem piwniczkę), to nie ma być spotkanie w celu rozmowy o piwie: dzieleniu się spostrzeżeniami i doświadczeniami, oraz degustacji, a w celu gry.

 

Zdaję sobie sprawę, że dla piwowara jest ciężko jeszcze dodatkowo zagospodarować czas na tę grę, ale może akurat znajdzie się tu ktoś chętny spróbować zanurzyć się w świecie magii i miecza. Jeśli tak to dajcie znać tu w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio grałem po 15-sto letniej przerwie :D - na tapecie jest neuroshima

 

Ja mieszkając w Warszawie nigdy nie znalazłem nikogo do gry w realu. Swój podręcznik do Neuroshimy sprzedałem już w końcu, ale może warto wrócić do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.