Jump to content
Sign in to follow this  
St. Anger

Gra wyobraźni.

Recommended Posts

Miesiąc temu eksplorowałem szafki i półki u siebie, w poszukiwaniu jakiejś książki z gatunku fantasy, której jeszcze nie przeczytałem. Tak przekładając je z miejsca na miejsce natknąłem się na 3 tomiska z serii D&D: "Podręcznik gracza", Podręcznik Mistrza Podziemi" i "Księga Potworów", zacząłem je na nowo przeglądać i dopadła mnie nostalgia, jak to w czasach gimnazjalno-licealnych grałem ze znajomymi, w tę wspaniałą grę. Potem naszła mnie myśl, na początku była cicha, trochę przytłumiona przez codzienne obowiązki, ale zaczęła być coraz bardziej natrętna, wierciła mi się niczym wiertarka udarowa w moich myślach: "czy nie dałoby się tu rozkręcić jakiejś kampanii?". Zdałem sobie jednak sprawę, że ze starej ekipy RPG-owej zostało mi dwóch graczy i nie mogę zebrać odpowiedniej ekipy...

 

Mam więc taką propozycję, jest tu ktoś zainteresowany, by grać w tę wspaniałą grę i jest z konurbacji Śląskiej i okolic, to niech się ujawni. Może uda nam się rozkręcić coś ciekawego. Jedyne, czego bym wymagał to karty gracza i dobrego nastawienia. Piwo domowe mile widziane, aczkolwiek nie za dużo (i nie obowiązkowo, sam mam obficie zastawioną piwem piwniczkę), to nie ma być spotkanie w celu rozmowy o piwie: dzieleniu się spostrzeżeniami i doświadczeniami, oraz degustacji, a w celu gry.

 

Zdaję sobie sprawę, że dla piwowara jest ciężko jeszcze dodatkowo zagospodarować czas na tę grę, ale może akurat znajdzie się tu ktoś chętny spróbować zanurzyć się w świecie magii i miecza. Jeśli tak to dajcie znać tu w tym wątku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh. Ja od 1,5 roku staram się wrócić do gry, ale czasu brakuje :/ Utknelismy na tworzeniu postaci do Zew Cthulhu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kiedyś zainwestowalem w 2 książki D&D. Niestety brakowało dobrego MG i niestety wszystko poległo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parę lat grałem w Erthdowna, Fading Suns, pojedynczo w jakieś inne systemy. Ale ekipa pojechała we świat i teraz jest kaszana. Z chęciom bym zagrał ale troszkę daleko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostatnio grałem po 15-sto letniej przerwie :D - na tapecie jest neuroshima

 

Ja mieszkając w Warszawie nigdy nie znalazłem nikogo do gry w realu. Swój podręcznik do Neuroshimy sprzedałem już w końcu, ale może warto wrócić do tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.