Skocz do zawartości

hollla :)


schloss

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Fajny site - pogratulkować.

Piwo warzę od 2 miesięcy - mam za sobą 3 warki. Dwie z brewkitów a jedną z ekstraktów. Wiem, że to nic w stosunku do Was, ale każdy jakoś zaczynał :beer:

Niebawem mam zamiar zacząć zacieranie, ale chwilowo brak czasu. Wciągnęło mnie jednka warzenie na dobre :)

Tak o sobie to mam 23 lata i mieszkam w Sieradzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy ile mam czasu - czasami dwie warki tygodniowo, a czasami jedną miesięcznie - więc różnie to bywa:)

A masz ku temu jakieś specjalne miejsce czy jak pewnie 90% osób w kuchni ? Ja mam z tym problem, bo jeszcze dobrze nie zaczałem, a już na mnie w domu krzywo patrzą.

Jak jest u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy ile mam czasu - czasami dwie warki tygodniowo' date=' a czasami jedną miesięcznie - więc różnie to bywa:)[/quote']

A masz ku temu jakieś specjalne miejsce czy jak pewnie 90% osób w kuchni ? Ja mam z tym problem, bo jeszcze dobrze nie zaczałem, a już na mnie w domu krzywo patrzą.

Jak jest u Was?

Oczywiście, że w kuchni. Ale ja mam o tyle łatwiej, że mąż do kuchni mi sie nie wtrąca :), a za to cieszy się, że ma browar na miejscu :beer:. Gorzej z przechowywaniem piwa jeden z pokoi w dwupokojowym mieszkaniu trzeba było przeznaczyć na magazyn. Około 20 skrzynek piwa + kilka worków ze słodem - zajmuje trochę miejsca :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że w kuchni. Ale ja mam o tyle łatwiej, że mąż do kuchni mi sie nie wtrąca :),

To się akurat wcale nie dziwię :) Ja się też, jak nie musze nie wtracam

 

a za to cieszy się, że ma browar na miejscu :beer:.

Ha! Co prawda jeszcze na tym etapie nie jestem, ale sie chyba ożenie z piwowarką :)

A swoja droga - smakuje mu ? (oprocz tego, ze zapewne musi smakowac:P)

 

Co do przechowywania, to ja troche w piwnicy a troche w swoim pokoju - masz szczescie, ze możesz sobie decydować co i gdzie postawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Co prawda jeszcze na tym etapie nie jestem, ale sie chyba ożenie z piwowarką :beer:

Bardzo dobry pomysł :) Nikt nie będzie na ciebie "krzywo patrzył" jak zaczniesz okupować kuchnię przez cały dzień

 

A swoja droga - smakuje mu ? (oprocz tego, ze zapewne musi smakowac:P)

Spróbował by powiedzieć, że nie :). A tak serio to widzę, że i jemu i jego kumplom smakuje, chętnie piją :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł :beer: Nikt nie będzie na ciebie "krzywo patrzył" jak zaczniesz okupować kuchnię przez cały dzień

Tak, ale problem jest jeden - mniejszość narodowa...

 

A swoja droga - smakuje mu ? (oprocz tego, ze zapewne musi smakowac:P)

Spróbował by powiedzieć, że nie :). A tak serio to widzę, że i jemu i jego kumplom smakuje, chętnie piją :).

Oj zazdroszą koledzy, zazdroszczą.

 

Niestety ja jeszcze nie mam się przed kim pochwalić, bo na razie mieszkam z rodzicami i raczej by nie przeszło, zebym kolegów na degustacje zapraszał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak' date=' ale problem jest jeden - mniejszość narodowa...[/quote']

:beer: musisz się dobrze rozejrzeć, albo zarazić jakąś sympatyczną koleżankę swoją pasją :)

Czego i ja życzę :) Rzeczywiście ilość kobiet w naszym kraju zajmująca się tym hobby jest bardzo mała. Ale oczywiście kolego Schloss - nie rezygnuj :)

 

ps: zawsze posprzątaj ładnie kuchnię. Jak zacznie się mama przyklejać do podłogi to i nam piowowara ubędzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.