Jump to content
Sign in to follow this  
gonzo5

[Giełda] Sprzedam cały posiadany sprzęt

Recommended Posts

Witam jak w temacie sprzedam cały posiadany sprzęt zbierany pieczołowicie od roku. Zmusza mnie do tego sytuacja losowa. O ceny, zdjęcia, specyfikacje proszę pisać na prv.

Na sprzęcie w tej konfiguracji uwarzyłem 9 warek po 30 l.

- Kadź zacierna - ok. 5 kW - baza beczka z tworzywa 60 litrów, 3 grzałki przy dnie , izolowana matą, kran kulowy + sracz-filtrator, dekiel + mocowanie do termostatu.

- kadź warzelna 4 kW, 2 grzałki przy dnie konstrukcja podobna jak wyżej - już bez filtratora

- Listwa zasilająca do w/w układu - pod siłę (3 fazy)

- Przewody elektryczne do połączenia.

- termostat do sterowania układem grzałek - pomiar cyfrowy dokładność 1 stopień

Powyższy układ wolałbym sprzedać w całości, nowy właściciel nie będzie musiał już dostosowywać układu, dochodzić "co autor miał na myśli"

ponadto:

- chłodziarka do piwa oprema - 2 obiegi + chłodzenie kolumny wizualnie perełka , niestety prawdopodobnie brak czynnika, agregat chodzi, wentylator również, kiepsko z chłodzeniem. Miałem naprawiać w przyszłym sezonie dla siebie.

- keg + butla CO2 1,5 KG + nowy reduktor + węże + końcówki pepsi + kran Cornelius do napojów plastikowy

- 2 fermentory z kranikami

- ok. 400 butelek - ok 30 z zamknięciem pałąkowym poj. 0,65

- greta + inny mniejszy sprzęt (balingometr itp.)

Sposób dostawy: Kurier

Koszt dostawy: 40

Stan: używany

Oceń stan: 4

Edited by gonzo5

Pieron no niestety nie za zeta trzeba się dogadywać. Ale Ty Pieron to chyba takiego małego sprzętu to nie potrzebujesz:P

Foto pojawi się wieczorem niestety butla i reduktor poza domem. Butla legalizacja robiona w tym roku, nowy zawór. Reduktor nowy zakup w lipcu , identyczny jak cornelius - pojedynczy z kranem odcinającym.

keg 125

Przewody+ złączki 50

reduktor 65

butla 120

kran 40

suma : 400 + przesyłka pewnie koło 30 kurier

Nie mam zamiaru na sprzecie zarabiac tylko poszukuje zwrotu kosztów

Chłodziarka:

Powiem tak kupiłem jako sprawna za w sumie niewielkie pieniądze bo 300 jako sprawna. Niestety okazało się inaczej a stan wydawał mi się zbyt dobry by reklamować tym bardziej że agregat pracuje, a na rurce miedzianej przy wejściu do agregatu jest jakby zaśniedziały naciek. Niesprawne na allegro w dużo gorszej kondycji były nawet droższe. Gruntownie wyczyszczona - jeśli chodzi o chłodniczkę i agregat, jeden obieg do przeczyszczenia drugi zalany piro. Pompka do chłodzenia kolumny również działa. nie mam zamiaru na nim zarabiać chciałbym chociaż zwrot wkładu myśle że 285 i przesyłka koło 50 to najmniej za jaka cenę mogę sprzedać towar.

Pozdrawiam

Michał

Edited by gonzo5

Pakosław koło Nowego Tomyśla

Keg i sprzęt do wyszynku sprzedany. Zestaw do warzenia szczęśliwie zostaje. Pozostała chłodziarka do tuningu. Stan jak na foto, może chromy ciut przytarte.

345267.jpeg

Edited by gonzo5