Skocz do zawartości

[Blog Kopyra] Brackie Imperial IPA


Pierre Celis

Rekomendowane odpowiedzi

Bzdura kompletna, piwa schodziły w ciągu 2 tygodni-miesiąca-tak było w Rzeszowie przynajmniej, może u innych inaczej. Koźlaka nie było najwcześniej, Pale Ale jeszcze się trzymało, a najdłużej kolońskie, Rauchbock też zniknął szybko. Nie zmienia to faktu, że w Almie było normalne podejście do klienta, czego nie można powiedzieć ani o GŻ w osobie jednorazowej członkini forum ani o TESCO, i wszystko można było załatwić, a reglamentacja zdarzyła się tylko przy koźlaku i to ze względu na fakt, że pokali było mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, jeżeli w Rzeszowie zeszło a gdzie indziej było, to fakt zalegania jest bzdurą. No i fajnie.

 

Gdyby więcej zabeczkowali to też by było inaczej, bo Fama w Miliczu wzięła by ze dwie beczki a to jest 120 piw/24 w kartonie czyli 5 kartonów mniej na jednej półce :) No ale podjęli inną decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Alma ze względu na swój delikatesowy charakter, ma też trochę innego klienta niż Tesco. W Almie wybór piw za 5 zł i więcej jest sporo, a w Tesco to najwyższa półka cenowa. Zgadzam się z Jacerem - więcej do beczki, a butelki to sklepów specjalistycznych i delikatesów i o piwie już byśmy raczej zapomnieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Warce w Zawierciu jak zapytałem o to piwo ( oczywiście po premierze ogłąszanej wszędzie , że będzie w Piwiarniach ) to Pani spojrzała na mnie tak jakby za mną stał potwór z Obcego ;) Obejrzałem się - stałem sam :)

Piwo w końcu kupiłem w malutkim sklepie . Jest pijalne ale jak dla mnie też alkohol się przebija zbyt mocno ( bądź jakiś inny piekący aromat ) Na pewno protoplasta był lepszy . Nie sądzę by to piwo ( w wersji masowo produkcyjnej ) zostało zauważone na jakimś festiwalu .

 

Smakowało mi , ale spodziewałem się czegoś bogatszego . Do Imperium z Pinty brakuje roku świetlnego . I jak każdy z Was mam prawo do tej opinii nie wyszydzając absolutnie ani Waszych , ani Kopyra tylko dlatego że jazda po nim jest ostatnio w modzie .

Edytowane przez Quentin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.