Skocz do zawartości

[Małe Piwko Blog] Pierwsza recenzja Brackiego Grand Championa 2013!


Pierre Celis

Rekomendowane odpowiedzi

. . . . No, to teraz wracaj się ładnie pochwalić na facebooku, jak to frajersko dałeś mi się strollować, przy okazji koniecznie ostrzeż innych, że to fake i zepsuj mi całą resztę zabawy. Chyba, że wolisz pobawić się ze mną i potrollować swoich piwnych znajomych. A opisu Grand Championa wypatruj w tym miejscu w […]b.gif?host=malepiwko.wordpress.com&blog=

 

Wyświetl pełny artykuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę żenada... nie wiem czemu miało to służyć, mam nadzieje że będąc redaktorem na forum nie zacznie takich wstawek robić... tylko będzie trzymał w miarę poziom.

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki komentarz pochwal się tu

Podobny w formie - memowy:

3175545+_60622c38babf3ee3f37afddbb108de8a.jpeg

 

Ludzie, wyluzujcie trochę, serio.

Bywa pion i bywa poziom. Czuję się uprawniony do bólu (powiedzmy) zębów,

Edytowane przez zasada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, wyluzujcie trochę, serio. :)

 

No wiesz luz luzem, ale niektórych nie śmieszą teksty rodem z gimnazjum (podpowiedź ten o frajerstwie). A obrazek prawie udany gdyby nie podpis.

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego z piwnych blogerów spisałem na straty. Teksty tego blogera już parokrotnie wydawały mi się "dziwne".

łudziłem się, ze to może wina moich trochę staroświeckich poglądów, ale widać i tego blogera muszę skreślić, co by się później nie okazało, że takie teksty/postawy/zachowania są zakaźne :(

No cóż, chyba szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, wyluzujcie trochę, serio. :)

 

No wiesz luz luzem, ale niektórych nie śmieszą teksty rodem z gimnazjum (podpowiedź ten o frajerstwie). A obrazek prawie udany gdyby nie podpis.

 

Dlatego podpis usunąłem i przyznaję rację, że był niepotrzebny. Niestety w zajawce na piwo.org został.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki komentarz pochwal się tu

Podobny w formie - memowy:

3175545+_60622c38babf3ee3f37afddbb108de8a.jpeg

 

Ludzie, wyluzujcie trochę, serio.

Bywa pion i bywa poziom. Czuję się uprawniony do bólu (powiedzmy) zębów,

 

Skomentowałeś linkiem. Komentarze z linkami usuwają się automatycznie, bo inaczej nie ogarnąłbym spamów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu nie zna podstawowej zasady internetu: Wrzucone raz coś do sieci pozostaje tam na na zawsze. Trzeba się zastanowić co się piszę przed wrzuceniem, wypadałoby przeprosić ludzi na blogu, a nie na forum.

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu nie zna podstawowej zasady internetu: Wrzucone raz coś do sieci pozostaje tam na na zawsze. Trzeba się zastanowić co się piszę przed wrzuceniem, proponuje przeprosić ludzi na blogu, a nie na forum.

 

Mylisz się. Podstawowa zasada jest taka, że mój blog to mój dom i jeśli wstawię do niego coś, a potem stwierdzę, że jednak mi się to nie podoba, to w każdej chwili mogę to z niego wywalić. To samo się tyczy gości. Nikt nie ma prawa wejść do mojego domu i kazać mi przemalować ściany na inny kolor, bo ten mu się nie podoba. Może mi to zasugerować, ale ja nie muszę go posłuchać. Nie każdy musi do mnie przychodzić, a i ja nie każdego muszę wpuszczać.

 

I nikogo przepraszać nie zamierzam. Ani na blogu, ani na forum.

Edytowane przez malepiwko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja sprawa, ale to tylko świadczy o Tobie, ja ci nic nie każę zrobisz jak chcesz, ale obrażanie ludzi to chamstwo i tyle w tej sprawie. A co do zasady nie mylę się ;) bo z tego teraz będziesz kojarzony niestety, nikt nie będzie pamiętał, że to usunąłeś, tekst wypłynął, niesmak pozostał.

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja sprawa, ale to tylko świadczy o Tobie, ja ci nic nie każę zrobisz jak chcesz, ale obrażanie ludzi to chamstwo i tyle w tej sprawie. A co do zasady nie mylę się ;) bo z tego teraz będziesz kojarzony niestety, nikt nie będzie pamiętał, że to usunąłeś, tekst wypłynął, niesmak pozostał.

 

Ale czym ja Cię obraziłem? Tym, że w żartach napisałem, że dałeś się frajersko strollować? Naprawdę tak łatwo Cię obrazić? :)

 

Jak ktoś nie ma dystansu, to powinien czuć się obrażony co drugim moim tekstem, a jeśli tak jest, to niech po prostu mnie nie czyta. Jest tyle różnych blogów do wyboru. Ja naprawdę nikogo nie zmuszam. ;)

Edytowane przez malepiwko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja sprawa, ale to tylko świadczy o Tobie, ja ci nic nie każę zrobisz jak chcesz, ale obrażanie ludzi to chamstwo i tyle w tej sprawie. A co do zasady nie mylę się ;) bo z tego teraz będziesz kojarzony niestety, nikt nie będzie pamiętał, że to usunąłeś, tekst wypłynął, niesmak pozostał.

 

Ale czym ja Cię obraziłem? Tym, że w żartach napisałem, że dałeś się frajersko strollować? Naprawdę tak łatwo Cię obrazić? :)

 

Jak ktoś nie ma dystansu, to powinien czuć się obrażony co drugim moim tekstem, a jeśli tak jest, to niech po prostu mnie nie czyta. Jest tyle różnych blogów do wyboru. Ja naprawdę nikogo nie zmuszam. ;)

 

Akurat mnie nie jest łatwo obrazić. Zostawię to bez komentarza... bo nie mam zamiaru zniżać się do twojego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to też było bardzo żenujące... Do tej chwili nie mam pojęcia czemu miało to służyć ? Jakbym kupił (chociaż tego nie zrobiłem) GCH wcześniej i go wypił to znaczy że co ? że jestem frajerem ? No błagam Cię to nie wigilia... Ja akurat w dniu premiery pracuje na popołudniu więc jeśli wypije to dopiero po pracy dopiero. Też jestem frajerem ? Może powinienem sobie wolne wziąć ?

 

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym kupił (chociaż tego nie zrobiłem) GCH wcześniej i go wypił to znaczy że co ? że jestem frajerem ?

 

Nie.

 

Ja akurat w dniu premiery pracuje na popołudniu więc jeśli wypije to dopiero po pracy dopiero. Też jestem frajerem ?

 

Nie.

 

Może powinienem sobie wolne wziąć ?

 

Nie.

 

Strzelaj dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie spokoj. Po prostu zalozmy ze autor bloga ma nieco dziwne poczucie humoru i po sprawie. Nie robmy z tego forum browaru.biz.

Edytowane przez scooby_brew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.