Skocz do zawartości

11.12.2013 - Warszawa - Browar Elizjum - wspólny mikrobrowar - spotkanie projektowe


Paweł Leszczyński

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

już jakiś czas nosiłem się z pomysłem stworzenia przestrzeni, w której wspólnymi siłami moglibyśmy stworzyć mikrobrowar. Rozmawiałem o tym parokrotnie ze Stowarzyszeniem Warszawski Hackerspace, którego członkowie są zainteresowani współpracą w tym zakresie. Mam potencjalne pomieszczenie w Centrum, z dostępem do wody i elektryczności, gdzie moglibyśmy spróbować zbudować instalację wg własnego pomysłu.

 

W browarze warzylibyśmy piwo na tej samej zasadzie, co w domu - na potrzeby własne, niekomercyjnie. Pomieszczenie utrzymywalibyśmy z dobrowolnych składek.

 

Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszam na spotkanie projektowe, które odbędzie się w środę 11 grudnia o godzinie 19 w siedzibie Stowarzyszenia Warszawski Hackerspace (ul. Długa 44/50, wejście od strony Metra Ratusz; przy recepcji trzeba wejść do piwnicy i podążać za białym królikiem).

 

--

Paweł Leszczyński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

przepraszam, że nie odpowiadałem, nie dostawałem powiadomień o nowych wpisach w tym wątku. Pomysł iodzie do przodu, jeśli ktoś życzy sobie więcej szczegółow, poproszę o maila na adres mazowiecki@pspd.org.pl , niedługo planujemy kolejne spotkanie (do tego czasu mam nadzieję spotkac się z przedstawicielami budynku w którym chcielibyśmy pracować). Będę dawał znać tu i na maila.

 

PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.