Skocz do zawartości

profesjonalny kurs kiperski - gdzie?


lifeenthusiast

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

chciałabym Was prosić o pomoc. Chciałabym narzeczonemu sprawić prezent świąteczny w postaci profejsonalnego/półprofesjonalnego kursu kiperskiego albo jakiejś fajnej degustacji piw świata. Czy wiecie może czy w 2014 jest organizowane coś takiego w okolicach Wrocławia?

Do tej pory znalazłam coś takiego: http://www.wyjatkowyprezent.pl/prezent/degustacja-piwa-szkolenie-kiperskie-warszawa ale przyznam szczerze, że nie wygląda to jakoś powalająco. Mój narzeczony nie jest jakimś wielkim znawcą czy kiperem ale na maksa jara się piwami i takie piewa jak będą degustowane na tym kursie to on pija na co dzień. Chciałabym mu zafundować jakieś spotkanie, z którego wyniesie jakąś ciekawą wiedzę. Może jakiś kurs warzenia piwa?

Wydaje mi się, że dużo lepiej wygląda ten kurs: http://www.browarzyciel.pl/index.php?option=com_registrationpro&view=event&Itemid=109&did=9

Czy moglibyście ocenić to swoim fachowym okiem albo polecić mi coś naprawdę godnego uwagi? Jeśli nie Wrocławi to zaproponujcie coś w innym mieście jeśli jest interesujące. Jestem w stanie go nawet dowieźć byle był zadowolony :))

 

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypuszczam, że jak by "Panią" interesowała Nasza opinia na temat tego kursu, to pojawiła by się chociaż raz na forum po zamieszczaniu stworzeniu tego tematu.

 

[edit] ort :)

Edytowane przez leszcz007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

no właśnie, ja też jestem zainteresowany jakimś najbardziej podstawowym kursem sensorycznym ze szczególnym uwzględnieniem piwa, ktoś coś może zarekomendować, osobliwie na Lubelszczyźnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego też powinien być zadowolony http://piwoznawcy.pl/kalendarz

ja korzystałem z tego kursu i nie polecam. Pan Maciej Chołdrych złamał nogę i przysłał kogoś w zastępstwo, szkoda tylko że ta osoba nie była zbytnio kompetentna, podsumowując szkoda kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja korzystałem z tego kursu i nie polecam. Pan Maciej Chołdrych złamał nogę i przysłał kogoś w zastępstwo, szkoda tylko że ta osoba nie była zbytnio kompetentna, podsumowując szkoda kasy

Generalnie z merytoryką nie było źle,ale ilość osób (40 na oko) to bezsens przy takim spotkaniu.

 

Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.