Skocz do zawartości

dzień darmowej dostawy 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Śmiesznie trochę wyglądają te wpisy typu "nie chciałem być sępem" tłumaczyć się, że się skorzystało z promocji, sklep zrobił promocję to trzeba korzystać, oni już w tym swój interes mają, inaczej by tego nie zrobili. Poza tym każda promocja niesie ze sobą zyski i straty. Choćby w supermarkecie, tydzień promocji na mleko, sklep straci na takim co kupuje regularnie tam, ale zyska na takim co kupuje rzadko i kupi na zapas, ale jednak robią promocje. Tutaj nawet jeśli promocja im się nie zwróci, to zyskują coś innego, renomę że brali udział w tej akcji, jak mało kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie trochę wyglądają te wpisy typu "nie chciałem być sępem" tłumaczyć się, że się skorzystało z promocji, sklep zrobił promocję to trzeba korzystać, oni już w tym swój interes mają, inaczej by tego nie zrobili. Poza tym każda promocja niesie ze sobą zyski i straty. Choćby w supermarkecie, tydzień promocji na mleko, sklep straci na takim co kupuje regularnie tam, ale zyska na takim co kupuje rzadko i kupi na zapas, ale jednak robią promocje. Tutaj nawet jeśli promocja im się nie zwróci, to zyskują coś innego, renomę że brali udział w tej akcji, jak mało kto.

Wiesz - można by kupić za kilka zł; sklep zrobił promocję? to można skorzystać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - można by kupić za kilka zł; sklep zrobił promocję? to można skorzystać ;)

 

No oczywiście i nie widzę w tym nic złego, jeśli by to im nie pasowało to mogą w regulaminie promocji napisać, że np. od 20zł. Nie rozumiem skrupułów, rynek to rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Przecież nie ma żadnego narzekania czy pietnowania. Po prostu zostało wyjaśnione dlaczego Elroy uważa że to strzał w kolano. Sam długo prowadził sklep, zna temat od "zaplecza".

Ja kupuje tylko w jednym sklepie, odbieram towar osobiście, wiec tak czy siak temat mnie nie dotyczy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jedną rzecz: wydaje mi się, że akcja miała spore powodzenie, bo żaden z dwóch sklepów w którym złożyłem w zamówienie w poniedziałek, jeszcze go nie zrealizował (a mamy już czwartek). Czyli zapewne nie nadążają z pakowaniem i wysyłką, bo oba te sklepy zawsze realizowały w przeciągu 1-2 dni. Mówię o zapakowaniu i przekazaniu kurierowi. Jeden z nich to sklep browarniczy, drugi z płytami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo kurierzy są tak zawaleni robotą że nie mają kiedy odebrać...

sklepy: nie przekazano jeszcze do realizacji, powiadamiają o tym mailem

 

druga sprawa to okres przedświąteczny, z tym że o ile z płytami to rozumiem, ale czy ktoś kupuje słód na święta? :roll:

Edytowane przez ponury fermentaThor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jedną rzecz: wydaje mi się, że akcja miała spore powodzenie, bo żaden z dwóch sklepów w którym złożyłem w zamówienie w poniedziałek, jeszcze go nie zrealizował (a mamy już czwartek). Czyli zapewne nie nadążają z pakowaniem i wysyłką, bo oba te sklepy zawsze realizowały w przeciągu 1-2 dni. Mówię o zapakowaniu i przekazaniu kurierowi. Jeden z nich to sklep browarniczy, drugi z płytami.
Moje zamówienie zostało zrealizowane ekspresowo. Zamówiłem w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Paczka dotarła we wtorek o 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga sprawa to okres przedświąteczny, z tym że o ile z płytami to rozumiem, ale czy ktoś kupuje słód na święta?

Są tacy, ja kupuję ale dlatego, że mam wolne i czas na warzenie...

Pierwsza paczka doszła dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem to samo i że mimo pracy do późnych godzin nocnych dopiero ostatnie paczki z dnia 2 grudnia wyślą w czwartek. Znając życie wyślą w piątek albo poniedziałek. Także nici z warzenia w weekend:). Zapewne zabrakło im słodów i nim dostawa z 3 grudnia przyszła to się rozciągnęło. Ja zamówiłem na ponad 300zł słodów także na mnie na pewno jeszcze zarobili a ja zaoszczędziłem 30zł na przesyłkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem dziś maila, że w związku z, cytuję, "gigantyczną ilością zamówień w dniu DDD" moje zamówienie będzie opóźnione

 

 

..dokładnie to samo dostałem pomimo że nie brałem udziału w promocji mam zamówienie z opłaconym kurierem.

Efekt - od piątku brak realizacji i info że wyślą w czwartek. A pewnie wyślą w piątek.

Echh, polska rzeczywistość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.