Jump to content

Następny krakus


Meriadock
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów!

Jako się rzekło w temacie, jestem z Krakowa i bardzo się cieszę, że tak wiele innych osób dostępnych jest niemalże w zasięgu ręki. Póki co, jestem studentem. Warzę niecałe dwa miesiące i właśnie w butelkach nagazowywuje się moje drugie piwo.

Na wstępie chciałem serdecznie podziękować temu, kto tak pięknie posegregował wątki, tworząc mapy, że można łatwo dostać się do poszukiwanych informacji. Dodatkowe podziękowania kieruję do Kopyra (nie wiem czy tu zagląda w ogóle, jak nie, to pewnie się znacie i przekażecie, że jest odzew :P), ponieważ dzięki jego filmikom zabrałem się do tematu.

Edited by Meriadock
Link to comment
Share on other sites

Witamy ! Cieszy że coraz więcej nas tu w Krakowie i okolicach. Powodzenia w warzeniu i zapraszamy do depozytu na wymianę piw. http://www.piwo.org/...kow-ul-luzycka/

Pierwsze piwo wyszło mi za bardzo wodniste, więc nawet nie będę się nim chwalił(Zresztą zostały mi tylko 4 butelki z 50). Za tydzień gotowy będzie hefeweizen, więc jak będą banany i goździki to podrzucę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.