Jump to content
chomiczon

Lublin - Może jakieś wspólne piwkowanie

Recommended Posts

Mikołaje się zbliżają a tu cisza w temacie wspólnego piwkowania gdzieś w knajpce tak jak to bywało wcześniej.

Ktoś chętny na opróżnienie kilku flaszeczek, kegów itp w Lublinie?

Edited by chomiczon

Z chęcią ;) Po udanej wizycie na konkursie piw domowych w lublinie z przyjemnością bym się gdzieś spotkał, swoje już uwarzyłem więc teraz miałbym co przynieść :)

Edited by Cyran

To może 7 lub 14 grudnia (sobota). Poźniej to już świątecznie się robi i nie każdy może znaleźć czas.

Co do miejsca to fajnie jest w Chacie ale ja tam nie mam wtyczki, żeby się dogadać z właścicielem. O ile kolejny raz zechce nas ugościć na podobnych zasadach.

To może 7 lub 14 grudnia (sobota). Poźniej to już świątecznie się robi i nie każdy może znaleźć czas.

Co do miejsca to fajnie jest w Chacie ale ja tam nie mam wtyczki, żeby się dogadać z właścicielem. O ile kolejny raz zechce nas ugościć na podobnych zasadach.

W Chacie byłoby fajnie dajcie znać co i jak

7-go jest zlot winiarzy oraz konkurs piw domowych w Krakowie. Ciasno się robi. W następnym tygodniu zlot w Toruniu. Nie wiadomo co wybierać ;-)

Mam nadzieje, że temat spotkanie nie umarł a chyba najlepszym miejscem była by swojska chata.

Panowie, jak tam nie pójdziecie to gdzie? Może u Fotografa, czy Monte di Vino... macie wybór! Ale trzeba ruszyć dupsko i pogadać z tymi ludźmi czy chcą takiej imprezy i na jakich warunkach.

ja swoje cztery litery zawszę ruszę, a i cokolwiek przyniosę.

niestety chlew mam w domu i wstyd zaprosić, a znajomków po knajpach nie posiadam.

Grzesiek się długo nie odzywa, (miał spoko kontakty) może wyjechał za granicę, ostatnio (około konkursu lubelskiego ) mówił coś o przeprowadzce.

teraz nie wiem czy do lublina, polski, świata? może warzy coś na nowozeladzkich chmielach?

pozdrowionka,

szczególnie dla ciebie Tomku, ty Animatorze! :)

Ja to najbliżej zanimuje Stout Fest w marcu. Ale u mnie też klops lokalowy, bo Cynamon zmienił właściciela. Nie mam namiaru bezpośrednio do Artura z Chaty, ale zsonduję temat.

Ile osób byłoby zainteresowanych spotkaniem? Jestem w trakcie organizowania miejsca. I jaki dzień tygodnia najbardziej by pasował? Myślę, że piątek lub sobota byłaby ok.

Przed Świętami to widzę małe szanse na swój dojazd. Może na styczeń bardziej, ale to niech miejscowi się wypowiedzą, ja najwyżej ocenię realność przyjazdu.

Jutro podam wszystkie szczegóły, bo będę wszystko wiedział. Sam myślałem o styczniu.

Witam,

Jako że w sobotę straciłem dziewictwo i uwarzyłem pierwsze piwo (z zacieraniem nawet) i jestem mieszkańcem Lublina - chętnie poznam starszych stażem kolegów.

Edited by Slimaq

Ja bym proponował jakiś weekend po FDP we Wrocławiu.

No ja mam nadzieję, że w końcu dotrę jak będzie kolejne. Coraz cieplej będzie to i na zewnątrz można będzie posiedzieć.

A tak innym nurtem zapytam, czy Lublin szykuje w tym roku jakiś konkurs piwowarski?