Skocz do zawartości

dobre piwo dyskontowe


Kamill

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem , że tym co napiszę poniżej narażam się zapewne na krytykę i zresztą sam ze sobą się będę źle czuł ale....

subiektywnie muszę pochwalić jedno z piw dyskontowych kupione w sieci L*** i pod nazwą A**** w zielonej butelce.

Piję obecnie to piwo po raz drugi właściwe w celu nagromadzenia butelek niezbędnych do przelania na refermentację mojego Hefe Weizena i powiem że mi smakuje. Czytam recepturę i widzę w opisie chmiel z miasta Zatec, czas dojrzewania 35 dni , słody czeskie ..... Nie wiem czym to idzie , że mi smakuje ale może to zasługa chmielu zateckiego , który raczej nachalnie nie występuję w dyskontowych piwach...

zapraszam do krytyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo się leje w brązowe butelki.

 

Inne kolory do śmieci. Maestic niby robiony w Czechach przez browar Pivovar Platan. Smakuje dziwnie. Piłem kilka razy i zawsze było kwaśnawe. Zapewne przez zielone szkło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil ,pocieszę cię ja lubię ryżowe Książęce :)

i nie lej swojego piwa w zielone butelki idź do hurtowni gdzie mają piwo w zwrotnych butelkach i kup sobie dwie skrzynki butelek

Kamil ,pocieszę cię ja lubię ryżowe Książęce :)

i nie lej swojego piwa w zielone butelki idź do hurtowni gdzie mają piwo w zwrotnych butelkach i kup sobie dwie skrzynki butelek

będzie leżało bez dostępu do światła, :) zresztą szybko wypiję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

i nie lej swojego piwa w zielone butelki

 

nie rozumiem, czemu panuje taka awersja do zielonych butelek. Na piwa bardzo słabo chmielone, jak lambiki czy weizeny, nadają się dość dobrze, jeszcze nie wyczułem od nich wady pt. naświetlone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla sprawdzenia tej opinii wystawiłem na jakieś 3 godziny polskie ale na balkon na słońce , jesienią to było. Piękny skunks :) jednak nadal leje w zielone butelki , po prostu traktuje je tak jak inne , stoją w piwnicy. Piwo było mocno chmielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie przesadzaj ,nie wiem jak teraz ,bo piwem z pierwszej i drugiej warki i żadne inne koncernowe nie miało takiego aromatu chmielu ,druga warka już taka nie była,więc możliwe że co raz mniej tego chmielu im się sypie

jeśli chodzi o smak jest kilka gorszych ,a uprzedzenia też psują smak,ciekawe jak byś dostał kilka próbek i byś nie wiedział co pijesz co byś powiedział

po za tym to jest ryżowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.