Jump to content
WiHuRa

2014.08.15-17 - Bieszczady, Zlot Piwowarów - odwołany

Recommended Posts

Rozmawiałem dzisiaj z koleżanką która prowadzi gospodarstwo agroturystyczne w Dwerniku. Podobno w czasie ostatniego Święta Chmielu było bardzo dużo chętnych na noclegi, wg jej kalkulacji chętnych było 4x więcej niż baza noclegowa w okolicy. Jak zresztą widać po zainteresowaniu tematem na naszym forum, to w tym roku może być jeszcze więcej chętnych na nocleg w Bieszczadach w tym czasie. Jak ktoś ma namiary na sprawdzone bazy noclegowe w okolicy to niech może wrzuci tutaj, może ktoś zaplanuje sobie urlop w Bieszczadach w tym czasie co będzie zlot. Wiem że czasu jest jeszcze dużo, ale namiary już można by zbierać.

Z mojej strony polecam =4&search[order]=regionID"]Ostoję nad potokiem w Dwerniku.

Rezerwowa:

1. tibek + 1

2. quraqus + 1 + 1

3. crocco+1+3

4. Mircek + 1 + 2

5. Lusterko + 1

6. Mrzon + 1 + 1

Kurcze w okolicy 1 sierpnia będę w Roztokach Górnych, mamy spotkanie strzelców wiatrówkowych i nie tylko :(

Widzę, że jak chodzi o wolne miejsca to już dawno pozamiatane, ale jakby co to chętnie bym się na rezerwową zapisał.

Rezerwowa:

1. tibek + 1

2. quraqus + 1 + 1

3. crocco+1+3

4. Mircek + 1 + 2

5. Lusterko + 1

6. Mrzon + 1 + 1

7. KosciaK

Edited by KosciaK

Rezerwowa:

1. tibek + 1

2. quraqus + 1 + 1

3. crocco+1+3

4. Mircek + 1 + 2

5. Lusterko + 1

6. Mrzon + 1 + 1

7. KosciaK

8. rysmis + 1

Niestety z przykrością muszę poinformować, że z przyczyn niezależnych ode mnie Zlot nie dojdzie do skutku.

Sytuacja zrobiła się dość zawiła więc nie będę się rozpisywał, w skrócie powód: brak dla nas odpowiedniej i wystarczającej bazy noclegowej.

Wszystkich zainteresowanych mogę tylko przeprosić i jednocześnie zaprosić na następny rok do zainteresowania się tematem Zlotu bo takowy planuję zorganizować ale już od A-Z we własnym zakresie.

Edited by WiHuRa

Nie będzie Zlotu. Święto Chmielu na pewno będzie bo to organizuje gmina. A czy będą na niej piwowarzy domowi to w tej sytuacji i na tą chwilę ciężko mi powiedzieć.

Nie będzie Zlotu. Święto Chmielu na pewno będzie bo to organizuje gmina. A czy będą na niej piwowarzy domowi to w tej sytuacji i na tą chwilę ciężko mi powiedzieć.

Szkoda :(, LP już urobiona - miała być "rodzinna wyprawa", a tu taki cios.