Skocz do zawartości

2014.08.15-17 - Bieszczady, Zlot Piwowarów - odwołany


WiHuRa

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem dzisiaj z koleżanką która prowadzi gospodarstwo agroturystyczne w Dwerniku. Podobno w czasie ostatniego Święta Chmielu było bardzo dużo chętnych na noclegi, wg jej kalkulacji chętnych było 4x więcej niż baza noclegowa w okolicy. Jak zresztą widać po zainteresowaniu tematem na naszym forum, to w tym roku może być jeszcze więcej chętnych na nocleg w Bieszczadach w tym czasie. Jak ktoś ma namiary na sprawdzone bazy noclegowe w okolicy to niech może wrzuci tutaj, może ktoś zaplanuje sobie urlop w Bieszczadach w tym czasie co będzie zlot. Wiem że czasu jest jeszcze dużo, ale namiary już można by zbierać.

Z mojej strony polecam =4&search[order]=regionID"]Ostoję nad potokiem w Dwerniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Widzę, że jak chodzi o wolne miejsca to już dawno pozamiatane, ale jakby co to chętnie bym się na rezerwową zapisał.

 

Rezerwowa:

1. tibek + 1

2. quraqus + 1 + 1

3. crocco+1+3

4. Mircek + 1 + 2

5. Lusterko + 1

6. Mrzon + 1 + 1

7. KosciaK

Edytowane przez KosciaK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety z przykrością muszę poinformować, że z przyczyn niezależnych ode mnie Zlot nie dojdzie do skutku.

Sytuacja zrobiła się dość zawiła więc nie będę się rozpisywał, w skrócie powód: brak dla nas odpowiedniej i wystarczającej bazy noclegowej.

 

Wszystkich zainteresowanych mogę tylko przeprosić i jednocześnie zaprosić na następny rok do zainteresowania się tematem Zlotu bo takowy planuję zorganizować ale już od A-Z we własnym zakresie.

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie Zlotu. Święto Chmielu na pewno będzie bo to organizuje gmina. A czy będą na niej piwowarzy domowi to w tej sytuacji i na tą chwilę ciężko mi powiedzieć.

Szkoda :(, LP już urobiona - miała być "rodzinna wyprawa", a tu taki cios.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.