Skocz do zawartości

[piwolog] Tyskie z tanka


Pierre Celis

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj schodzę trochę na ziemię i napiszę o tym co modne i dostępne dla przeciętnego człowieka. Choć może bardziej dla statystycznego mieszkańca dużego miasta. Na przykładzie Tyskiego postaram się wam wytłumaczyć czym jest piwo z tanka i jak wygląda technologia. … Czytaj dalej

Post Tyskie z tanka pojawił się poraz pierwszy w Piwolog radzi ....



Wyświetl pełny artykuł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się zastanawiałem, czy on tak sam z siebie czy mu ktoś zlecił. Co do tanków jest to tylko i wyłącznie chwyt marketingowy nastawiony na zysk nic więcej, piwo nie jest lepsze ani świeższe. :)

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam doczytałem i skomentowałem ;) Ogólnie wydźwięk negatywny, ale technologia i rozwiązanie logistyczne pozytywnie. Myślałem, że Jarek coś więcej wie bo ja na bb nie wchodzę.

 

Uwarzone 04-08-2013, ważne do 14-08-2013 - to robi wrażenie :smilies:

 

No właśnie też na to uwagę zwróciłem :D Jedno dniowa fermentacja? Da się? Da... :D Oni robią takie buble ale nikt nie zwraca na to uwagi, bo najważniejsza jest wielkość sprzedaży danego piwa.

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tak głupie, że aż śmieszne, ale pewnie 90% społeczeństwa wierzy i powtarza te głupoty. Zupełnie jak z żółcią i kropkami na puszkach.

Zwróciłem na te daty uwagę odpowiedniemu człowiekowi. Obiecał, że nie będą wpisywać daty warzenia. Mam nadzieję, że nie stanie tylko na obietnicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pomyślcie co by było gdyby do takiego tanka wlać pacifica z Artezana :)

 

Kto wie, może kiedyś doczekamy. Popyt rośnie. Póki co Artezan warzy tyle, że zapełniłby dwa tanki z jednej warki, więc musimy poczekać, aż się rozbudują chłopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.