Skocz do zawartości

Festiwal Piwowarów, Żywiec 2009 - lista obecności


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ZIBI-No tak, żeby przyjechać to nie. Ale żeby dostać symboliczny dyplom uczestnictwa itd to trzeba mieć zaproszenie. Dzwoń do browaru do działu, który organizuje giełdę może się uda jeszcze załatwić zaproszenie. JK

Edytowane przez wena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat ;) Czyżby już nikt więcej do Żywca się nie wybierał?

Musimy pomyśleć jak się zorganizować, tak aby odnaleźć się w tłumie :)

Próbuję skompletować jakąś małą podlaską delegację, ale łatwo nie jest, bo nas tutaj strasznie mało (jakby ktoś reflektował to zapraszam do wspólnej wyprawy, w kupie raźniej). Póki co udało się mi zachęcić jednego amatora piw domowych, więc raczej dojadę razem z nim. Mam nadzieje, że w końcu poznam piwną brać, którą jak na razie znam jedynie z postów na piwnych forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adanjan nie masz wyjścia musisz przyjechać, bo w Żywcu będą na Ciebie czekały dyplomy i kufle za medalowe miejsca w słowackim konkursie ;)

Wybieram się, wybieram (jestem na końcówce negocjacji warunków wyjazdu z moją małżonką). Będę tak na 99,9%, mam nadzieję, że się spotkamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, tylko ja jestem tylko w piątek, więc Cię Dori nie zobaczę. ALe kiedyś w Cieszynie .... :)

... ale kiedyś w Cieszynie, bądź w okolicach na pewno się spotkamy ;) Zaproszenie na grilla z dobrym piwem wciąż aktualne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chciałem wszystkich miłośników piwa zaprosić na specjalny pociąg retro którego jestem organizatorem. Pociąg retro zostanie uruchomiony na imprezę w Żywcu tj. "XIV Międzynarodową Giełdę Birofiliów, Festiwal Piwowarów i VII Konkurs Piw Domowych".

 

Pociąg wyjedzie z Chabówki przez Suchą Beskidzką do Żywca, a następnie powróci do Chabówki tą sama trasą.

 

W cenie biletu:

- Zwiedzanie Zakładu Browaru w Żywcu i Muzeum Browaru w Żywcu z przewodnikiem,

- Degustacja produktów Browaru Żywiec w pociągu retro,

 

 

Bilety można rezerwować poprzez wypełnienie formularza na stronie Fundacji Era Parowozów.

 

http://www.eraparowozow.pl/

 

Wszystkich chętnych na przejazd serdecznie zapraszamy.

 

Sponsor przejazdu:

Piwiarnia Żywiecka Spółka z o.o.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez roobi77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dopiero. Albo pomyliłem fakty' date=' albo ktoś lata w Twojej czapce :)[/quote']

:) Sprawdziłem , obie moje czapki są w szafie :)

Teraz to dopiero wychodzi. Pewnie mam jakieś zwidy-sorry (może to od patrzenia na Twój otwieracz :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując listę obecności:

- elroy

- Stasiek

- Wena

- ro_y

- HUGO

- dziadek

- pieron (tylko w piątek)

- Jejski

- jacer

- Ignac99

- Infam

- bielok

- zibi

- adanjan

- e-prezes

- dori

 

Może jeszcze ktoś dołączy?

Do Żywca wybieram się z mężem i z dzieckiem. Znak rozpoznawczy to dziecko w czerwonej chuście lub pomarańczowym, terenowym wózku :tort: Z resztą tyle moich zdjęć jest już w galerii, że nikt nie powinien mieć problemu z rozpoznaniem mnie :)

 

PS

Czy ktoś jest chętny na wymianę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

My jedziemy z Markiem :)

 

Jeśli ktoś zobaczy wysokiego przystojnego mężczyznę w kwiecie wieku z wąsem, a obok niego pokurcza z wielkim brzuchem to będę własnie ja ;-)

 

 

 

Edit:

ten wysoki to Marek :tort:

Edytowane przez bielok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

My jedziemy z Markiem :)

 

Jeśli ktoś zobaczy wysokiego przystojnego mężczyznę w kwiecie wieku z wąsem, a obok niego pokurcza z wielkim brzuchem to będę własnie ja ;-)

Tego wysokiego przystojnego już znam, więc nie będzie problemu z odnalezieniem się w tłumie :tort:

 

Na listę dopisuję więc kolegę Mark33

 

ja, ja, ja :)

 

W piątek będe późno wieczorem około 24.00, więc chyba wymiana w sobote.

Wymienimy się w sobotę :) bo w piątek mnie nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.