Skocz do zawartości

Festiwal Piwowarów, Żywiec 2009 - lista obecności


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja na pewno będę z rodziną. Dzieci już się cieszą... na to, że w poniedziałek (22.06) pojedziemy na parę dni na Słowację. :)

Planuję przyjechać w piątek późno w nocy (start z Warszawy po zakończeniu roku u córki).

Czyli na imprezie będę również tylko w sobotę.

 

Najgorsze, że jeszcze nie wiem czy mam zarezerwowane miejsce. :) Dzwoniłem tydzień temu i teoretycznie zarezerwowałem domek w Neptunie, ale pani miała oddzwonić, a na razie cisza... Chyba będę musiał ich przycisnąć...

Bo parę dni temu pojawiła się na browar.biz informacja, że nie ma tam już miejsc. Więc jeśli mam tam być sam, to może lepiej się przenieść rezerwację gdzieś indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ..........

 

no ja chyba nie dam rady :)

zreszta zaproszenia nie mam ...... uuuuuuuuuuu ........... ale mnie praca wku$#$^

 

 

 

Pozdrowania dla wszystkich którzy sa w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem tydzień temu i teoretycznie zarezerwowałem domek w Neptunie, ale pani miała oddzwonić, a na razie cisza... Chyba będę musiał ich przycisnąć...

Dodzwoniłem się w końcu. Mam zarezerwowany domek. :)

Ale wolnych miejsc już tam (tzn w Neptunie) nie ma żadnych. I jak całe towarzystwo będzie gdzie indziej, to marna będzie zabawa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako początkujący piwowar nie chcę się wpychać między "elitę" ale miło mi bedzie poznać osobiscie i spotkać takie znakomitości domowego piwowarstwa jak Jejski, Vena, Dori, Pieron, Elroy itd... Z racji tego, że mam rodzinę w okolicach Żywca , pobyt w tych stronach to dla mnie pestka. Mam nadzieję, że spotkanie pozwoli mi na bezposrednią wymiane doświadczeń. Miło by było usłyszeć opinie o własnym piwie (po dekustacji, oczywiście). Mam nadzieję, że będzie okazja, by ktoś zaryzykował skosztowania mojego piwka. Pozdrawiam wszystkich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako początkujący piwowar nie chcę się wpychać między "elitę" ale miło mi bedzie poznać osobiscie i spotkać takie znakomitości domowego piwowarstwa jak Jejski, Vena, Dori, Pieron, Elroy itd...

To zabrzmiało jakoś tak... vampirycznie. :beer: :beer: :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiając ze mną może ktoś pomyśleć : kabaret, ale "elita piwowarstawa" to dla mnie wyrocznia w sprawach piwnych. Od Was zacząłem , i na Was skończę. Amen. Myślę, że będzie okazja do spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, będę musiał kiedyś się zebrać i pojechać na jakąś impreze piwowarską, czas pogadać z ludzmi z którymi wymienia się zdanie codziennie na forum.

Makaron zbieraj się i przyjeżdżaj do Żywca :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli akurat nie będzie nic ciekawego w telewizji to przyjadę! :)

W zeszłym roku byłem z rodzinką. Przedłużyliśmy pobyt nad j. Żywieckim o 2 tyg. Chłopakom (l. 6 i 8) podobało się bardziej niż nad morzem.

Ostatnio rozczulił mnie Paweł (ten młodszy) pytając:

Tato, a czy w tym roku pojedziemy (pliiis) do tych browarów? :-)

W tym roku będę chyba sam więc wybiorę PKP. Wyjazd w piątek rano, powrót w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo chciałbym przyjechac na ten festiwal i poznać was wszystkich.

Przez te ostatnie dni nic nie pisałem tylko czytałem.

Jak załatwić zaproszenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo chciałbym przyjechac na ten festiwal i poznać was wszystkich.

Przez te ostatnie dni nic nie pisałem tylko czytałem.

Jak załatwić zaproszenie?

Żeby przyjechać nie potrzebne jest zaproszenie.

Dzieki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.