Skocz do zawartości

Prośba o wypełnienie ankiety związanej z pracą magisterską


Mag23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników!

Serdecznie zachęcam Państwa do wypełnienia stworzonej przeze mnie ankiety, której wyniki posłużą do napisania pracy magisterskiej. Celem kwestionariusza jest uzyskanie podstawowych informacji na temat turysty piwnego (biroturysty). Ankieta jest anonimowa.

Ankieta zajmie Państwu kilka minut, a uzyskane wyniki bardzo pomogą mi w napisaniu pracy magisterskiej.

Bardzo proszę o wyrozumiałość i pomoc.

 

 

Poniżej znajduje się link do ankiety:

https://ankiety.ucnt...d=65592&lang=pl

 

Dziękuję za pomoc i poświęcony czas:)

Pozdrawiam,

Jasińska M., studentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika

Edytowane przez elroy
Wątek przeniesiony, tytuł poprawiony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mi tam, wypełniłem

powinna być odpowiedź - nie kupuję - jeśli chodzi o rodzaj kupowanych piw.

dało się wybrać "inne" i wpisać "nie kupuję" ;)

Bez przesady - piwa niszowe ;)

 

Ps. Wypełniłem.

Edytowane przez olo333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dało się wybrać "inne" i wpisać "nie kupuję" ;)

Co się dało to ja wiem.

Ale po pierwsze miałem na studiach, jak większość z nas, zasady konstruowania ankiet, po drugie przez rok pracowałem w agencji badania rynku. Im lepiej skonstruowana ankieta/kwestionariusz tym lepsze wyniki. Jeśli się daje odpowiedzi to powinny wyczerpywać temat. "Inne" w tym przypadku odnosi się do marki/rodzaju piwa, a nie do odpowiedzi "nie kupuję". W takim przypadku jak ten omawiany z odpowiedzi "inne" robi się po prostu śmietnik.

W swojej obecnej pracy mam do czynienia z różnego rodzaju badaniami naukowymi i niestety zarówno pytania/ankiety/kwestionariusze z którymi przychodzą studenci zarówno studiów licencjackich/magisterskich jak i, o zgrozo doktoranci, wołają o pomstę do nieba i świadczą o zupełnym nieprzygotowaniu do badań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dało to ja wiem.

 

Ale po pierwsze miałem na studiach,

To fajnie, bo ja też miałem na studiach, ale wtedy to nie było takie popularne/powszechne jak teraz.

 

BTW starałem się w poprzednim wpisie być z lekko ironicznym, znać mi nie wyszło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.