Skocz do zawartości

Biowin w Gdańsku


Rekomendowane odpowiedzi

Stoisko Biowinu jest w Leroy Merlin przy ul. Szczęśliwej w Gdańsku (koło obwodnicy).

 

Większość akcesoriów jest do wyrobu wina ale dla piwowarów też się coś znajdzie.

 

Puszki coopers za 39zł. To chyba niezła cena. Drożdży do piw nie mają. Termometru ciekłokrystalicznego też nie dostałem.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

39 zł, to kosztowały jak zaczynałem 'karierę" piwowara domowego. Dlatego radzę zerknąć na termin przydatności, może to jakieś stare zapasy :)

Edytowane przez kolomar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

No i byłem dzisiaj sprawdzic co oni tam mają i ... rewelacji nie ma. W sumie to bardzo mała przestrzeń na kilku półkach i kilka najbardziej podstawowych produktów, głównie do wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miesiąc temu szukałem kapsli w Leroy Merlin i Castoramie (na Grunwaldzkiej) i w Praktikerze (na Kołobrzeskiej). Leroy stanowisko piwowarskie/winiarskie ma zlikwidowane do jesieni. Podobnie Castorama. Największy wybór akcesoriów z Biowina był w Praktikerze. A czego dokładnie potrzebujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co rozglądam się za jakimiś sklepami piwowarskimi w trójmieście. Na trojmiasto.pl nic niestety nie znalazłem, google też za bardzo nic nie pokazuje. A w Leroy byłem tylko sprawdzic co konkretnie mają.. i wygląda to słabawo ;) Jest coś u nas, czy raczej trzeba polegac na internecie i sprzedaży wysyłkowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepów stricte piwowarskich u nas nie ma. Na biowinie poza aerometrami, kapslami, rurkami fermentacyjnymi i ew. puszkami też nic ciekawego dla nas (piwowarów) nie ma. Tak więc jak pisze jacer tylko sklepy internetowe zostają. Jak nie chcesz od razu zamawiać 30kg surowców, to daj znać lub spróbuj z kimś wspólnie zrealizować zamówienie: http://www.piwo.org/forum/t5402-Trojmiasto--dolacze-sie-do-zamowienia.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.