Jump to content
Sign in to follow this  
tomik

Namówiliście mnie!

Recommended Posts

Witam!

Jestem kolejnym nawiniętym dzięki audycji radiowej :)

Paluszki mnie świerzbią żeby spróbować własnej produkcji, ale na razie cierpliwie poczytuję. Jestem bardzo ciekawy smaku takiego piwa, bo mówicie o nim bardzo smakowicie. Może znajdzie się jakiś łaskawca i podeśle choć łyczek do Lublina dla zaspokojenia pierwszej ciekawości? Myślę że to zdopingowało by mnie do działania i pozwoliło przezwyciężyć pierwsze niepowodzenia :smilies:

No to do czytania! ... od czego tu zacząć? :)

Witam!

A powiedz szczerze. Czy tak wielka ilość informacji, zapewne dziwnych, była strawna dla radiosłuchacza? Nam proces produkcji wydaje się jasny i prosty, ale dla kogoś, kto nie zetknął się z piwowarstwem może być sporym wyzwaniem przy słuchaniu.

Pozdrawiam

Cześć :smilies:

Witamy nastepnego potencjalnego piwowara :)

Dobrze by było gdyś poczytał, dużo wiedzy jest na forum :)

Witam następnego kandydata. Ja już zaczynam robić nacięcia na obudowie monitora, aby nie stracić rachuby. który to kolejny. JK

od czego tu zacząć? :)

Witamy nowego piwowara !

W Lublinie masz świetny sklep z piwami na Kalinie, gdzie zdaje się właścicielem jest chyba również piwowar.

Jeśli chodzi o odbiór radiowy to przypadkiem usłyszałem audycję jadąc busem do domu.

Niestety (a może stety) ciągle był zakłócany ruchem ulicznym bądź rwaniem zasięgu fal. Te utrudnienia pchnęły mnie w kierunku poszukiwań nagrania tej audycji którą przesłuchałem chyba ze 3razy, na koniec trafiłem tutaj :)

Mam tylko nadzieję że to nie będzie słomiany zapał (pieczenie własnego chleba odłożyłem do zakupu lepszego piekarnika :))

Na kalinie? A dokładniej w którym miejscu?

Edited by tomik

Na kalinie? A dokładniej w którym miejscu?

Nie wiem czy nie będę robić reklamy (najwyżej admin to wytnie).

Na Tumidajskiego 2. Jak wejdziesz do sklepu to skieruj się na prawo na sam koniec. Tam jest to co najlepsze :)