Jump to content
Sign in to follow this  
pawelk3333

Butelki zakręcane po Carlsbergu

Recommended Posts

Witam!

Mam takie pytanie.

Czy ktoś z Was próbował rozlewać piwo do butelek po carlsbergu?

Mam możliwość dostania takich butelek, one oryginalnie są kapslowane, tylko potem kapsel po prostu się odkręca.

Da się to ponownie w warunkach domowych zakapslować?

Po osiagnięciu pewnej wprawy da się, tylko po co?

No bo mogę takie butelki dostać za darmo, i zastanawiam się, czy można do nich rozlewać?

A że jeszcze :D brak mi doświadczenia, no to pytam :)

Ja kiedyś na próbę zakapslowałem butelkę po karmi, taką co miała kapsel twist-off. Niestety nie udało się tego zrobić szczelnie. Kapsel nie przylegał dokładnie..

Da się bez problemu,

Ja kapsluje kapslownicą stołową własnej konstrukcji, nie miałem komplikacji. Butalka jak każda inna.

Tak jak moi przedmówcy, polecam zwykłe butelki. Mnie też po zakapslowaniu Carlsberga skruszyła się szyjka. Lepiej zabawić się w hasio-maszkietnika :D i zaopatrzyć się w butelki tradycyjne!

Dzięki za tak szybkie odpowiedzi!

No to mam jasność i nie biorę.

A to hasło:

Lepiej zabawić się w hasio-maszkietnika :)

sprawiło, że prawie pękłem ze śmiechu :/:D:D Piękny tekst, muszę koniecznie zapamiętać :/

Jeszcze raz dzięki.

Pozdrawiam.

Jeżeli interesują Cię butelki 0,66 to mam z 80 do oddania. Odbiór Chorzów. Chociaż??? w Żorach jestem często to możemy jakoś to dogadać. JK

Gdybyś był w okolicach Cieszyna to również mogę Ci podarować trochę piwnych butelek 0,5l, niestety do mycia.

Butelki po Carlsbergu nadają się jak najbardziej ale nie do kapslowania.Mam doświadczenie z tymi butelkami ponieważ sam je stosuję.One są odkręcane i najprostszym sposobem na zamknięcie to zakręcenie ich.Sposób jest w 100% sprawdzony,żadnych nieszczelnych do tej pory nie miałem.

Z czystym sumieniem mogę te butelki polecić.

:D

Jedyny mankament to to,że musisz je dostać wraz z oryginalnymi kapslami:)

Edited by harley94

Jedyny mankament to to,że musisz je dostać wraz z oryginalnymi kapslami :)

No to odpada...

Jeżeli interesują Cię butelki 0,66 to mam z 80 do oddania. Odbiór Chorzów. Chociaż??? w Żorach jestem często to możemy jakoś to dogadać. JK
Gdybyś był w okolicach Cieszyna to również mogę Ci podarować trochę piwnych butelek 0,5l, niestety do mycia.

Dzięki! Chyba się zgłoszę! I to już nie chodzi tylko o butelki, bo poznanie takich fachowców jak Wy, jest BEZCENNE!!!

(Dam znać na pw)

Pozdrawiam.

Osobiście zakapslowałem parę sztuk, ale podczas tej czynności już się kruszyły i kolejne wywaliłem.

takich butelek można użyć do nalania ostatnich litrów z warki, w celu szybkiej degustacji piwa np. po 2 tygodniach, pod warunkiem, że ma się orginalne kapsle nakręcane. Ja tak robię i w ciągu tego czasu nie zaobserwowałem, nieporządanych efektów.