Skocz do zawartości

Spotkania Piwowarów Domowych Tustela (Śląsk Cieszyński)


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Termin: 4 października, od 17:30.

Miejsce: Restauracja Ogrodowa, ul. Towarowa 5, Cieszyn

Koszt: 20zł + 1 Brackie ;). Zapewniona zimna płyta i osobna salka.

Ekwipunek: Własne piwo do degustacji

Potwierdzenie obecności do 01.10.2013 na adres mailowy: dori@piwo.org

 

Zapraszamy piwowarów z okolic Cieszyna na spotkanie!

 

To tak w skrócie :)

Generalnie chcemy zintegrować środowisko piwowarskie Śląska Cieszyńskiego. Serdecznie zapraszamy osoby początkujące, nawet takie które nikogo nie znają, a chcą porozmawiać o piwie :) Wiem, że często osoby takie boją się pojawiać na spotkaniach, zupełnie bezzasadnie. Jeśli macie własne piwo to je przynieście, jeśli nie, to nie szkodzi :)

 

Wpisowe płatne przy wejściu. Pozwoli nam ono pokryć koszty rezerwacji, a zostanie nam zwrócone w postaci przekąsek :)

 

Miejmy nadzieje, że spotkania będą odbywać się cyklicznie i że uda się zorganizować jakieś pokazy, warsztaty, spotkania tematyczne, degustacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze! tak strasznie chętnie bym się przeszedł, tym bardziej po tym specjalnym akapicie o początkujących, ale dokładnie tego dnia o 18.00 mam wieczorek zapoznawczy ze szkoły młodego, który w dodatku organizuję.... mam nadzieję, że się uda następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, bo warto!!! :)))

 

A z Ziemi Cieszyńskiej kto pochodzi,

powstań, powstań, powstań!

Na spotkanie to, niech przychodzi,

chodź nań, chodź nań, chodź nań!!!

:beer:

@mico , co ty dobrego pijesz, że do rymu piszesz? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było się spotkać i pogadać!

Dzięki za spotkanie!

Oczywiście zapomniałam podziękować pablo za flaszki piwa "pokazowego". Dzięki !! :):beer: :beer:

Pablo, pokazowe IIPA zdegustowane jeszcze wczoraj wieczorem. Jak dla mnie super piana, aromat i smak. Wielkie dzięki za piwo i wszystkim za ciepłe przyjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@coelian - więc to ty jesteś odpowiedzialny za to Brackie Mastne na CraigTube! (i australian Lagera oczywiście) :))) Kolejna zagadka życia rozwiązana! :)

 

Ps. @Pablo - dzięki za IIPĘ - świetna! Fantastyczna piana, niesamowity aromat amerykańców i szczerze powiedziawszy byłem zaskoczony, że przy tak wysokiej goryczce to piwo jest aż tak bardzo pijalne. Moja żona była w ciężkim szoku, że tak może pachnieć (i smakować) piwo. :)

 

Żałuję, że z większością z Was się rozminąłem, ale mam nadzieję, że jeszcze nadrobię w przyszłości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszamy na pokaz warzenia piwa do Etno-Chata "Topolej" w Goleszowie w sobotę 19.10.2013, startujemy o godzinie 9.00. Warzenie potrwa kilka dobrych godzin, więc będzie okazja nie tylko zobaczyć na własne oczy jak warzy się piwo ale także pogadać o piwie, podegustować, zasięgnąć porad piwowarskich, a przede wszystkim miło spędzić czas :) Do zobaczenia!!!

post-10-0-99287100-1381435145_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.