Skocz do zawartości

Piwny Depozyt - Rzeszów


WiHuRa

Rekomendowane odpowiedzi

1 x Old Peculier - Czarny Ryś

 

Może go spokojnie jeszcze kilka tygodni poleżakować, zyska na czasie. Co prawda u mnie schodzi szybko ale być może za wcześnie wstawiłem go do depozytu, jest jeszcze dość alkoholowy (cukier i melasa w zasypie). Choć z drugiej strony może już lepszy nie będzie, u mnie pewnie za dwa tygodnie pójdzie w zapomnienie (czyt. dosięgnie dna kega) a notka z dalszej przyszłości może wniesie jakieś pomocne info :)

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 x Old Peculier - Czarny Ryś

 

Może go spokojnie jeszcze kilka tygodni poleżakować, zyska na czasie. Co prawda u mnie schodzi szybko ale być może za wcześnie wstawiłem go do depozytu, jest jeszcze dość alkoholowy (cukier i melasa w zasypie). Choć z drugiej strony może już lepszy nie będzie, u mnie pewnie za dwa tygodnie pójdzie w zapomnienie (czyt. dosięgnie dna kega) a notka z dalszej przyszłości może wniesie jakieś pomocne info :)

 

Ok zostawię je sobie na nowy rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wzmocniłem( choć raczej wyrównałem ;) dzisiaj depozyt :)

Wstawiłem : ryżowe IPA, Wędzone oraz niemiecko belgijskiego bezstylowca ;)

Pobrałem :

Grodziskie od ja2.

Altbier od Złotowieniec.

Rauchbock od Stolarza :)

Edytowane przez Lusterko87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w sklepie ale nie miałem nic na wymianę bo trafił mi się pilny wyjazd służbowy w bliskie okolice sklepu, gdybym wiedział,że skrzynka pełna to bym coś zabrał a swoje podrzucił następnym razem a tak kupiłem tylko wyroby Ursa Maior bo miałem małe zaległości w bieszczadzkim temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wziałem:

Rachbier z Browaru Śląski Emigrant

http://www.piwo.org/...achbier-12°blg/

CDA z Browaru Sokół:

http://www.piwo.org/topic/12455-browar-sokol-cascadian-dark-ale-17%c2%b0blg/

 

Po weekendzie wrzucę swój Owsiany Stout.

Nie było czasu na remanent bo byłem "w biegu", może w końcu się uda, jutro będę w okolicy.

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za OT nie wiem gdzie to wpisać, gdyż informacja ta dotyczy "raczej" podkarpackich kolegów piwowarów/piwoszy (i miejsca gdzie jest nasz piwny depozyt :P). W sklepiku u Tomka Prucnala jest Grand Prix z Ciechana wystawiony na półki jakieś 40 minut temu :D w ilości dość zadowalającej.

Edytowane przez Mariusz_CH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji dobrze byłoby w tym wątku pisać co pojawia się w sklepie na bieżąco-bo skądinąd czerpać wiedzę, no i zaktualizować :P depozyt. Tzn. każdy kto przychodzi do sklepu, żeby pisał o nowościach i przy okazji aktualizował listę depozytową (względnie, żeby Wojtek ją aktualizował raz czy dwa razy w miesiącu). Takie luźne uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jestem na nie. To jest temat depozytu, jak będziemy jeszcze pisać o nowościach sklepowych to zrobi się tu burdel.

 

Na bb.biz jest wątek tego sklepu, jak bardzo chcecie wrzucać nowości to piszcie tam:

http://www.browar.biz/forum/showthread.php?p=1157641

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na b.biz jest ostatni wpis z 12go, więc gdzie tu informacja na bieżąco. Poza tym ja tam nie jestem zalogowany, to jakbym był w sklepie, jak mam napisać? A inni raczej się nie kwapią, bo ich wpisów na bieżąco też tam nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.