Skocz do zawartości

2013.10.11 Spotkanie piwowarów Browar Jan Olbracht Toruń


Fidel

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za spotkanie było jak zwykle wesoło, szczególnie ekipie która więcej wylewa niż pije. Jak będziecie za tydzień, weźcie ze sobą mopa. ;)

Nie mopa tylko słomki. :D Szkoda tych pysznych piw, na szczęście przewracały się te małe kufelki. Cieszę się, że byłem, bo pszeniczne z Olbrachta było wyśmienite. Oczywiście były też józkowe piwka, którym dzielnie stawialiśmy czoła. :lol: Była też przedpremiera Kejtera, które wywarło na nas bardzo dobre wrażenie. Jakby ktoś wiedział, gdzie można będzie je nabyć to proszę o info.

Reasumując, bardzo udany wypad do Torunia, który trzeba powtórzyć najlepiej w sobotę. :beer: :beer: :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę moja kolej, liczę na to że ktoś się zjawi... Trochę o moim piwie które powstanie już za kilka dni: Aipa 16BLG słody: pale ale, monachijski, carahell. chmiele: magnum, citra, cascade, chinok, centenial.

 

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, dzięki z spotkanie! Niestety frekwencja taka jak kujawsko-pomorskie piwowarstwo - do 20.00 było nas 3!

Pszenica w Olbrachcie zacna, ale potem mocno ciśnie na pęcherz, ledwo wytrzymałem w autobusie :)

Dzisiaj Raczek warzy w Olbrachcie AIPĘ - powodzenia Łukasz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AIPA uwarzona wyszło planowane 16BLG i kosmiczne jak dla mnie 1150l wkrótce wrzucę parę fotek.

Dzisiaj było nas aż 6osób doszedł drugi ze szwagrów był też szukis oraz jarzyn. Dzięki chłopaki za przybycie i czekamy teraz na wyniki mojego debiutu.

 

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.