Skocz do zawartości

2013.10.11 Spotkanie piwowarów Browar Jan Olbracht Toruń


Fidel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Jako, że kujawsko-pomorskich piwowarów przybywa, a jakoś tak cały czas się dzieje, że nie możemy się spotkać, proponuję spotkanie dnia 11.10.2013 w Browarze Jan Olbracht. Proponowana godzina rozpoczęcia - 18.00

W okolicach Bydgoszczy, Torunia i Inowrocławia jest nas coraz więcej, więc myślę, że warto się spotkać. Pomimo tego, że generalnie dojazd do Bydgoszczy jest łatwiejszy, to jednak nie ma tam knajpy z dobrym piwem, o tzw. browarze nie wspomnę. Jako, że spotykamy się w browarze z dobrym piwem, na razie proponuję spotkanie bez naszych wyrobów, kwestię możemy dalej obgadać i ewentualnie uzgodnić kolejne miejsce (Kraina Piwa?).

 

Jeśli ktoś jest chętny - proszę się wpisywać - wszyscy chętni są zaproszeni - spoza regionu również.

 

Ja będę - Fidel sztuk jeden ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś z was jest też członkiem PSPD, ale Browar JO deklarował chęć wsparcia i udzielenia siedziby oddziałowi terenowemu, tylko nie było chętnych...

 

Moim zdaniem propozycja wyszła zbyt wcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś z was jest też członkiem PSPD, ale Browar JO deklarował chęć wsparcia i udzielenia siedziby oddziałowi terenowemu, tylko nie było chętnych...

 

Ja jestem członkiem PSPD tylko obawiam się że zbyt mało nas jest w regionie

 

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że trochę wcześniej nie dacie rady, prawdopodobnie w weekend /niedziela?/ będę warzył. Ale ja w sumie nie kujawsko-pomorski i w dodatku niestowarzyszony ;).

Znaczy 6.10? Nie potrzebujesz pomocnika piwowara?

A poza tym napisałem, że zaproszeni są wszyscy, a ja też jestem niestowarzyszony, i tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.