Skocz do zawartości

31.12.2013 Sylwester dla piwowarów w Miliczu / Szkaradowie.


josefik

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas pobytu na organizowanej przez Jacera imprezie w Miliczu, padła propozycja zorganizowania sylwestra w Szkaradowie.

Kto uczestniczył to zachęcać chyba nie muszę, kogo brakowało to powiem że impreza należała do tych bardzo udanych, towarzysko i organizacyjnie.

 

Położenie "obiektu myślę że sprawia duże możliwości do przybycia braci piwowarskiej z Dolnego Śląska i Wielkopolski.

Część uczestników już będących na imprezie już się zdeklarowało, prosiłbym o wpisy w wątku tak żeby ocenić nasze szanse na organizację i ilość uczestników i koszty.

 

ps

Jeśli będą ku temu warunki, ma być zorganizowany kulig i atrakcje dla dzieci.

 

1. Josefik + 5 osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. Josefik + 5 osób

2. Undeath + Żona, być może + 1 osob

3. amap + żona +2 (ale jak będzie coś dla dzieciaków zorganizowane)

4. leszcz007 + żona + wstępnie 4 osoby (potwierdzę w przyszłym tygodniu)

5. pszemas + żona + 2 dzieciaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Josefik + 5 osób

2. Undeath + Żona, być może + 1 osob

3. amap + żona +2 (ale jak będzie coś dla dzieciaków zorganizowane)

4. leszcz007 + żona + wstępnie 4 osoby (potwierdzę w przyszłym tygodniu)

5. pszemas + żona + 2 dzieciaki

6. karczmarz + żona (być może jeszcze 2 osoby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dość dobrze z frekwencją tak więc myślę że przystąpimy do rozmów. Prosiłbym jeszcze o bardziej szczegółowe dane jeśli ktoś wybiera się z dziećmi, po prostu pisać ile dorosłych /wliczając siebie/ i ile dzieci. Trzeba ustalić w związku z dzieciakami kilka drobiazgów, wcześniejszy transport, dedykowane dla nich atrakcje.

czyli :

Josefik + 5 osób

Josefik 4+2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się robi :D dodam nawet do ogólno Polskiej imprezy mam nadzieje że o to chodziło :P

co do mojej osoby to :

1. Josefik 4+2

2. Undeath + żona + 1 osoba dorosła + 2 się zastanawiają (wszyscy piwowarzy ale się nie udzielają na forach) ;)

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dość dobrze z frekwencją tak więc myślę że przystąpimy do rozmów. Prosiłbym jeszcze o bardziej szczegółowe dane jeśli ktoś wybiera się z dziećmi, po prostu pisać ile dorosłych /wliczając siebie/ i ile dzieci. Trzeba ustalić w związku z dzieciakami kilka drobiazgów, wcześniejszy transport, dedykowane dla nich atrakcje.

czyli :

Josefik + 5 osób

Josefik 4+2

2. Undeath + żona + 1 osoba dorosła + 2 się zastanawiają (wszyscy piwowarzy ale się nie udzielają na forach) ;)

2. Undeath 3

chyba undeath 4 albo nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie rozumiem ile undeathów będzie :P bo jak dla mnie Undeath + żona + 1 osoba dorosła + 2 się zastanawiają to jest undeath 5 a nie 3 chyba że przestałeś liczyć tą dwójkę....

 

1. Josefik 4+2

2. Undeath 3

3. pszemas 2+2

4. viki 4

5. leszcz007 6

6. amap 2+2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie rozumiem ile undeathów będzie :P bo jak dla mnie Undeath + żona + 1 osoba dorosła + 2 się zastanawiają to jest undeath 5

 

Nie liczymy tych co są niezdecydowane, więc 3 w weekend będę już wiedział czy się zdecydują to dopisze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7. karczmarz + 1

kolega wysyła samo dziecko :P

bo miał byś zapis:

Nick to osoba kontaktowa, pierwsza cyfra to ilość osób dorosłych łącznie z osobą kontaktową, druga cyfra po znaku "+" to ilość dzieci. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.