Skocz do zawartości

13.10.2013 Spotkanie organizacyjne grupy operacyjnej „Wrocław”.


Ferguson

Rekomendowane odpowiedzi

Postaraj się postaraj, bo w trybie pilnym potrzebuję adresy emailowe do wszystkich.

Spotkanie naprawdę fajne, a 27 osób to niezła frekwencja:-)

Miejmy nadzieję, że motywacji starczy do wysokiej aktywności w zaplanowanych działaniach - i za to wypijmy (póki co jakąś kawę, bo na piwo jeszcze nieco za wcześnie ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze mną coś nie tak, pytałem wczoraj przechodniów o wystrój Kontynuacji i tylko jeden się ze mną zgodził, ze jest do dupy. Natomiast Szynkarnia na dole bardzo spoko i ta włoska IPA tyż. Jednak w Zupie Rowing z randala z pianą jak bita śmietanka rewelacja:) Ogólnie wrocławski szlak piwny, którego jeszcze nie ma, uznaję za otwarty. Żeby nie było zupełnego off topa to dzięki wszystkim za spotkanie, zdrowie! :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie był King of Hop z randala?

Najpierw był podpięty do randala King of Hop, a później zamienili na Rowing Jacka, więc całkiem możliwe, że piłeś King of Hop :) Dla mnie też numer jeden Rowing Jack z Nelson Sauvin w przepływie i ta piana jak creme rewelacja.

Wielkie dzięki za spotkanie i miłe towarzystwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok przesłałem plik z adresami. Przesłałem także krótkie podsumowanie wczorajszego spotkania. Jeżeli ktoś nie otrzymał PW, maila to pisać. Nie ma ludzi nie omylnych.

 

Pomimo starań nadal są błędy w adresach. Więc forma komunikacji to w tym momencie Nasz priorytet.

 

Nie długo pojawi się już oficjalny komunikat.

Edytowane przez Ferguson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo chęci nie udało mi się dotrzeć na spotkanie, czy następne będzie dopiero 10 listopada, przy okazji cyklicznego spotkania piwowarskiego? Mój debiutancki Amber Ale powinien być już gotowy do zmasowanej krytyki :)

 

Przy okazji przywitam się - cześć :) Z kilkoma osobami nawet miałem przyjemność już się zapoznać na poprzednim spotkaniu, gdzie pojawiłem się na kilka końcowych chwil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej nie długo ujawnimy szczegóły dot. wczorajszego spotkania. Na razie musisz uzbroić się w cierpliwość :) Co do spotkania motywem przewodnim jest Stout z okazji zbliżającego się święta http://www.stoutday.com/

 

Oczywiście jak nie masz piwa w tym stylu lub chcesz po prostu przynieść Amber'a to nie ma sprawy. Co do szczegółów spotkania to także nie długo je podamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadaj śmiało z amberem, ja też nie będę miał stoutu, bo nawet jak bym go w najbliższy weekend uwarzył to i tak musiałbym przynieść zielone piwo. Dopiero od następnego spotkania postaram się mieć uwarzone coś na co się umówimy.

 

Też dziękuję wszystkim za spotkanie i wędrowanie piwnym szlakiem. A co do wystroju Kontynuacji, tak jak Ci mówiłem Orzechu, też mi nie leży. Nawet powiedzieliśmy to Bartkowi i reszcie obsługi, kiedy siedzieliśmy z nimi później przy barze. Ale cóż, my mamy swoją ciemną, ceglaną piwnicę w ZUPie, inni mają swoje jasne, przestronne i hałaśliwe miejsce w Kontynuacji - dla każdego, coś fajnego.

Edytowane przez pralat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, mi wystrój Kontynuacji baaardzo odpowiada :). A co do konkretów. Wiem, że w Warszawie istnieje coś takiego jak Warszawski Szlak Piwny. W sumie można by pomyśleć o podobnej stałej inicjatywie we Wrocławiu ("reklama", stronka, "znaki drogowe").

Edytowane przez mat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialiśmy o tym w niedzielę zarówno z Niedźwiedziem, jak i Bartkiem. Ponoć prace nad stworzeniem go są już silnie zaawansowane i dopinają szczegóły. W skład szlaku poza wiadomymi trzema pubami wchodzić miałby jeszcze Academus i Stacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skład szlaku poza wiadomymi trzema pubami wchodzić miałby jeszcze Academus i Stacja.

 

a Czeski Raj na Bogusławskiego?

Prałat tylko donosi, co zasłyszeliśmy, nie my się układamy;) Lista na pewno nie jest, będzie ograniczona do tych pięciu miejsc. Wreszcie Raj jest ze Stacją przez ścianę.

 

W zasadzie chciałem się przyłączyć do chóru malkontentów wystroju Kontynuacji, ale jakiś sposobem znów tam wczoraj piłem piwo i chyba zaczynam się do niego przyzwyczajać. Zaś fajną sprawą było to, że gdy trafiłem później do Szynkarni, to spotkałem tam jednego z kontynuacjowych bliźniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.