Skocz do zawartości

13.10.2013 Spotkanie organizacyjne grupy operacyjnej „Wrocław”.


Ferguson

Rekomendowane odpowiedzi

"Dolnośląska Unia Piwowarów Amatorów"

czyli DUPA, jak już jesteśmy przy kwestii skrótów, to swojego czasu w Częstochowie miał powstać Chrześcijański Uniwersytet Jasnogórski :)

Ja jednak preferuję pomysł Leszcza, czyli WIP

Edytowane przez Bzdzionek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby się można z nią identyfikować :D jest to działanie związane z behawioryzmem - jak jest nazwa, to tworzy się w okół niej pewna naturalna, dość zwarta społeczność.

 

Tak właśnie :-)

 

Podczas Jarmarku ktoś (Mat?) zwrócił uwagę, że WIP fajnie też pasuje, jak się przeczyta od końca. Co mi podsunęło myśl o jakimś logo lustrzanym :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym... niektórzy są przyjezdni, a część ludzi mieszka na obrzeżach Wrocławia, mi ta pora najbardziej pasuje ;) Co do nazwy lepiej nie kombinować bo stworzymy zaraz coś nie wymawialnego, a jednak WIP znalazł największe uznanie. No to garstka ludzi się już nam zebrała, zapowiada się ciekawie, do zobaczenia w Niedzielę, a jak ktoś miałby ochotę pogadać to w sobotę planuje kontrole piw i zasobów Kontynuacji i Szynkarni w godzinach wieczornych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym... niektórzy są przyjezdni, a część ludzi mieszka na obrzeżach Wrocławia, mi ta pora najbardziej pasuje ;) Co do nazwy lepiej nie kombinować bo stworzymy zaraz coś nie wymawialnego, a jednak WIP znalazł największe uznanie.

 

No właśnie - ja też dojeżdżam z wiochy. Oczywiście mogłabym przyjechac samochodem, ale nie pijąc piwa w towarzystwie pijących w takich przypadkach jestem mocno wkurzająca :-D

 

No i chcę by WIPem z wiochy, a nie OWIPem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam zamiar potwierdzić godzinę 15 jako początek spotkania. Taka godzina daje możliwość powrotu o normalnej porze do domu, w szczególności dojeżdżającym. Oraz chyba większość w poniedziałek wstać musi :D Jeżeli ktoś nie może być punktualnie, nie musi się martwić na pewno całość się przeciągnie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoim bolidem wczoraj byłeś :smilies: nieźle ...

 

Przypominam o długopisach :cool: Bo zawsze jest z tym problem.

 

A co chcesz potwierdzac - jest już to umówione z ludźmi na tym forum i z ZUPą przeze mnie osobiście, w Twojej obecności.

A zostałem poproszony, to się wczoraj przypomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę, w ZUP można kupić piwo :D. Nie wiem, wydaje mi się to trochę niestosowne, że Niedźwiedź i ekipa udostępniają nam salkę żebyśmy się spotkali porozmawiać, a my przyniesiemy swoje piwa zamiast kupić ichniejsze. To co innego niż nasze spotkania degustacyjne.

Edytowane przez pralat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.