Skocz do zawartości

13.10.2013 Spotkanie organizacyjne grupy operacyjnej „Wrocław”.


Ferguson

Rekomendowane odpowiedzi

Przynależność do jednej grupy nie wyklucza możliwości tworzenia OT PSPD. Zresztą temat był poruszany i samą ideą kilka osób wliczając Mnie także było zainteresowanych. Więc nie widzę problemu by także możliwość działania w PSPD brać pod uwagę :cool: Nie mniej spotkanie głównie ma na celu tak jak wspomniała Marusia omówienie działań grupy, która poniekąd już się wytworzyła we Wrocławiu. Samych tematów jest sporo do omówienia więc najlepiej zachować siły na niedziele :P

 

Ja się z chęcią pojawię :) Nie widzę konfliktów, a namawiać nikogo też nie chcę :)

:okey: Taka postawa jest właśnie ok.

Edytowane przez Ferguson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to ostatnio powiedziałem, to parę osób tylko coś zaburczało pod nosem :D może za cicho mówiłem :P

Nie kojarzę, ale jeśli nawet, to dopiero po przeczytaniu skrótu dotarła do mnie idealnośc tej nazwy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za :D choć trochę brzmi jak VIP czyli elita piwna, a może to odstraszać innych piwowarów :) Na spotkaniu uda mi się jednak pojawić choć nie z Wrocławia, będę opcją dywersyjną jak to ktoś nazwał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o Wrocławskim Stowarzyszeniu Piwowarów Domowych (WSPD)

słowo STOWARZYSZENIE jest zarezerwowane dla zarejestrowanych osobowości prawnych i jego działalność jest regulowana ustawą o stowarzyszeniach. Nie można używać słowa "stowarzyszenie" w nazwie bez rejestracji w KRS i spełnienia wymagań ustawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie miałem mu przesłać te foty, tylko muszę je znaleźć, bo jak coś to są tylko te co na forum wcześniej wstawiałem. Jak coś to zrobię nowe zdjęcia.

 

A może zeskanuj koszulkę na płasko żeby lepiej było widać? Bo zdjęcie zawsze jest pod jakimś kątem! A kto robił te koszulki? Może ma jeszcze oryginalny projekt warto by się może odezwać do tej osoby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z koszulką i zrobieniem loga idzie?

jakos inaczej to przeczytałem i się długo zastanawiałem o co ci chodzi.... :D

 

 

(żeby off-topa nie robić dodam że głodnemu chleb na myśli :P Undeath)

Edytowane przez Undeath
lód
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BeerGrill zdaje się mówił na spotkaniu, że jest grafikiem, tak? Myślę, że zrobiłby to najlepiej. Aczkolwiek jeśli ktoś bawi się amatorsko w takie rzeczy, to nie widzę przeszkód, żeby powstało kilka propozycji.

 

Nazwa Wrocławska Inicjatywa Piwowarska także mi przypadła do gustu. Z pewnością bardziej niż WSPD, bo nawet gdyby słowo ,,stowarzyszenie'' mogło być normalnie używane, to i tak jakoś dziwnie mi się ono kojarzy. Może dlatego, że zawiera w sobie ,,towarzysz'', nie wiem. Aczkolwiek skoro zapraszamy ,,piwowarów i nie tylko'', to trzeba się zastanowić czy jest to inicjatywa piwowarska, piwowarów, czy może piwna.

Edytowane przez pralat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek skoro zapraszamy ,,piwowarów i nie tylko'', to trzeba się zastanowić czy jest to inicjatywa piwowarska, piwowarów, czy może piwna.

 

Zobaczymy, kto się pojawi. Ja raczej obstawiam samych piwowarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja będę oszyfiście, daj Leszczu znać na @ to może coś przygotuję już żeby było o czym gadać na spotkaniu.

 

Tak swoją drogą to ktoś wybiera się na urodziny ZUP'a w tą sobotę? Ja planuje się pojawić, więc zawsze będzie okazja się poznać i porozmawiać.

 

My będziemy w sobotę w Kontynuacji i w Zupie, ale to raczej będzie naebka i bym musiał przyjść z dyktafonem;)

Edytowane przez BeerGrill
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już zarezerwowałem sobie niedzielne popołudnie na nasze spotkanie. Na sobotnich urodzinach w ZUPie już troszkę pogadaliśmy z Fergusonem na temat tworzącej się inicjatywy i myślę, że zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie pełne pomysłów.

Swoją drogą na ostatnim spotkaniu nie słyszałem propozycji WIP, ale podobuje mi się i jestem jak najbardziej za :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.