Skocz do zawartości

2014.06.20-21 XII Konkurs Piw Domowych Birofilia 2014 w Żywcu


lutek

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem cało i to najważniejsze :) Cierpliwy będę bo kto by tam czekał na wyniki ostatnich miejsc ;) ( mój browar nie ma jeszcze roku ale jak będę duży to zobaczycie ! ;) )

 

Miło było poznać ( Undeth , Stasiek i inni ) Do zobaczenia następnym razem i szczere gratulacje dla Laureatów i Finalistów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak jak w przypadku innych konkursów opublikujecie w późniejszym terminie ilość punktów, jakie zdobyły konkretne piwa czy też jest to wiedza jedynie dla piwowarów podana na metryczce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje dla Grand Championa oraz wszystkich laureatów i finalistów. Wasze zdrowie :beer::okey::D

Podziękowania dla piwowarów za kolejną możliwość spotkania i skosztowania ich piw oraz wszystkich gości festiwalu za wspaniałą atmosferę i rozmowy przy kufelku piwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla GC! Czesław brawo! :okey::beer:

Gratulacje pozostałym laureatom i dziękuję wszystkim za spotkanie, za pyszne piwa, za pogaduchy o wszystkim i niczym i generalnie za super atmosferę. :)

Mimo że byliśmy dzień dłużej, to i tak zdecydowanie zbyt szybko ten czas minął...

Zdjęć jakoś niewiele w tym roku zrobiłem - przejrzę wieczorem i może coś się nada do wrzucenia do galerii...

Edytowane przez Stasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne wyniki są już na stronie PSPD (w uzupełnieniu info z wczoraj).

Za opracowanie i wysłanie metryczek odpowiedzialni są sędziowie:

I-Michał Kopik

II-Krzysztof Kaczmarek

III-Jacek Materski

IV-Artur Napiórkowski

V-Paweł Leszczyński

VI-Piotr Piekarski

VII-Łukasz Jajecznica

VIII-Michał Mielczarek

IX-Dariusz Doroszkiewicz

X-Paweł Leszczyński

 

Skany arkuszy eliminacyjnych wyślą:

I-Artur Napiórkowski

II-Jacek Materski

III-Paweł Masłowski

IV-Krzysztof Lechowski

V-Krzysztof Kaczmarek

VI-Krzysztof Lechowski

VII-Piotr Piekarski

VIII-Krzysztof Teliżyn

IX-Krzysztof Lechowski

X-Michał Mielczarek

 

Wszystkim powinno się udać zakończyć ww. prace w tym tygodniu.

 

Przy okazji chciałem podziękować wszystkim zaangażowanym osobom w organizację konkursu czy festiwalu czyli w pierwszej kolejności piwowarom za świetną atmosferę i sędziom w eliminacjach, konkursie piw pracowniczych, konkursie piw rzemieślniczych, finale i wyborze GCh za ich pracę.

Dobrze się stało, że wdrożyliśmy elektroniczny formularz zgłoszeniowy, bo robienie bazy danych ręcznie trwało by pewnie do dziś :) - Za to chciałem szczególnie podziękować ELROYOWI, który opracował i wdrożył system i PABLO za permanentną kontrolę zgłoszeń, usprawnienia na bieżąco i nieustające czuwanie nad właściwym zbieraniem danych. Jak pewnie niektórzy z was zauważyli, pod koniec na kilkanaście godzin zawiesił się nam system, bo wykorzystaliśmy limit transferowy. Z różnymi takimi i innymi kłopotami musieliśmy na bieżąco walczyć, ale myślę że ogólnie wszystko wyszło dobrze. A z czasem będziemy różne rzeczy dopracowywać. DZIĘKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to chciałem szczególnie podziękować ELROYOWI, który opracował i wdrożył system i PABLO za permanentną kontrolę zgłoszeń, usprawnienia na bieżąco i nieustające czuwanie nad właściwym zbieraniem danych.

 

Ja tylko pomysł wrzuciłem. Czarną robota należała do Pawła. Ale cieszę się, że zdało to egzamin i przyda się na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla finalistów. Przy tej liczbie zgłoszeń to duże osiągnięcie.

Zrobiłem samowolne, nieautoryzowane i kompletnie pirackie podsumowanie pucharu PSPD i wychodzi mi, że na pierwszym miejscu są ex aequo 2 osoby z dorobkiem 71,71 pkt. Niech no ktoś to sprawdzi, bo strasznie nieprawdopodobne by to było zdarzenie. Do aktualnego rankingu dodałem punkty za konkursy w Krakowie, Wrocławiu, Witnicy i Żywcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka relacja z festiwalu

 

Bardzo fajnie zrobiony film. Tylko te okrzyki po ogłoszeniu wyników... No i oczywiście gratulacje.

Toć przecież te okrzyki to żart, taka tradycja z bitew Piwowar Battle. Żadna złośliwość :-)

A to przepraszam, nie wiedziałem. W końcu dzieli nas dokładnie długość całego kraju, wiec nie byłem na żadnej bitwie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You all make some great beer! I was especially impressed with a CDA from a guy with short redish hair, glasses and a puffy vest (but I can't remember his name) and also Dori had a really nice FES. The rest of the beers were also amazing. Sadly I didn't get to stay around and try as much as I wanted because my wife got sick and I didn't want to leave her alone in the hotel all weekend, but it was still a lot of fun and I hope to come to a festival in Poland again next year. Cheers! :okey:

How about your dog?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You all make some great beer! I was especially impressed with a CDA from a guy with short redish hair, glasses and a puffy vest (but I can't remember his name) and also Dori had a really nice FES. The rest of the beers were also amazing. Sadly I didn't get to stay around and try as much as I wanted because my wife got sick and I didn't want to leave her alone in the hotel all weekend, but it was still a lot of fun and I hope to come to a festival in Poland again next year. Cheers! :okey:

How about your dog?

 

On Thursday and Friday we went to the lake here and managed to find some paths to walk along while she jumped in and out of the water. We walked up the Eastern side of the lake on Friday, but then my wife got sick so she and the dog spent the rest of the weekend in the hotel. :(

Next time we will try to spend more time in the mountains east of the dam. That was the plan for the rest of Friday and the first half of Saturday.

Edytowane przez loetz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kwestia przekazania receptur zwycięskich piw? Ktoś się będzie kontaktował w tej sprawie? To moje pierwsze podium (1 miejsce za american wheat) więc nie bardzo się orientuję w procedurach.

Na przesyłkę z nagrodami już czekam z niecierpliwością bo kolejne receptury czekają w kolejce na warzenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.