Skocz do zawartości

2014.06.20-21 XII Konkurs Piw Domowych Birofilia 2014 w Żywcu


lutek

Rekomendowane odpowiedzi

Podpowiedzcie początkującemu. Gdzie, jesli taka będzie, szukać listy piw które przeszły do finału? Czy jest możliwość dowiedzieć się na jakim etapie moje piwo odpadło z konkursu? Jak długo czekaliście na metryczki, tak średnio, bo wiem ,ze niektórzy z was ciągle czekają na zeszłoroczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla nagrodzonych, podziękowanie dla współbiesiadników :)

 

Na ogłoszeniu wyników byli wymienieni finaliści (bez miejsc) w poszczególnych kategoriach, pewnie z miejscami opublikuje PSPD do kilku dni, metryczki z Żywca to różnie, średnio 2-3 tygodnie ale i chyba we wrześniu coś dostałem :)

Edytowane przez kantor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale np. we Wrocławiu, który jest konkursem chyba drugim lub trzecim co do wielkości i znaczenia, wyniki są podawane na bierząco (tzn. jeżeli ktoś wszedł do finału w danej kategorii lub odpadł to dostaje e-maila i sms-a z informacją, prawie natychmiast) a tu trzeba żebrać o łaskawe podanie wyników, przynajmniej jeżeli chodzi o punktowane miejsca od 1 do 6, nie mówiąc jużo finalistach. Trochę mnie to wnerwia, bo w końcu mamy XXI wiek, czyż nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w dodatku na funpage Birofili komentarze takie, jakby łaskę wielką robili. Moze podadzą moze nie, ale jeśli tak to nie wiadomo kiedy. Jaja jakieś czy to standard na tej imprezie. Skoro pspd się pod tym podpisuje to moze niech jakoś zadziałają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co te przepychanki? Wyniki będą jak się organizatorzy ogarną trochę, trzy pierwsze miejsca masz podane, a jak chcesz resztę to w przyszłym roku trzeba przyjechać na festiwal i na żywo wysłuchać wyników ;)

 

Dzięki za imprezę było dobrze ;) Gratulacje dla wszystkich finalistów no i do zobaczenia za rok, albo może i wcześniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zaraz przepychanki, no i skąd ta pewność, że nie byłem na festiwalu? Bez urazy ale to jest tylko konstruktywna krytyka, jeżeli twoim zdaniem było dobrze to nie znaczy,że za rok nie może być lepiej, a chyba o to nam wszystkim chodzi i po to między innymi istnieje to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz nie będę stał na festiwalu i notował kto się dostał do finału, bo jest to wypluwane przez Skitofa w parę sekund i nikt z uczestników festiwalu nie zapamięta i nie zapisze 100 nazwisk! Po drugie jest strona konkursowa gdzie można napisać swoje pretensje o to do organizatorów... bo tu to oni rzadko zaglądają. Czy zaczekanie nie całego tygodnia to problem? Ja myślałem że piwowarstwo ma uczyć cierpliwości...

 

Bagdata co do Wrocławskiego konkursu i szybkości powiadomień, został zrobiony system pod konkurs specjalny który to umożliwił, pomimo szczerych chęci paru osób z PSPD nie udało się go w Żywcu wdrążyć, ale to już można przedyskutować sobie na ichnim forum. Przepychanki dlatego że organizatorzy tu rzadko zaglądają i wam nie odpowiedzą na bieżąco. A i mówiąc "było dobrze" nie miałem na myśli konkursu i jego organizacji tylko spotkania piwowarów domowych ;) Nie wiem czy byłeś na festiwalu, ale z tym się zwracałem do Tom Kos, rozumiem że nie wszyscy mają możliwość dojechać na festiwal ale wtedy po prostu muszą się uzbroić w cierpliwość.

 

A i jeszcze brakuje jak zwykle pytania "Kiedy metryczki?" ;)

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę tego przedyskutować na forum PSPD bo nie jestem członkiem, fanpage briofili zlewa temat. Napisałem wiadomość na skrzynkę PSPD, jak dostanę odpowiedz poinformuję co i jak.

 

No cóż, cierpliwość nigdy nie była moją mocną stroną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku ile trzeba było poczekać na listę finalistów?

 

Bump.

 

Nie chcę tutaj robić jakiejś spiny, po prostu chciałbym się dowiedzieć, ile w zeszłym roku się czekało na skład finalistów. To był mój pierwszy KPD na Birofilii, więc nie mam porównania. Towarzysze, pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You all make some great beer! I was especially impressed with a CDA from a guy with short redish hair, glasses and a puffy vest (but I can't remember his name) and also Dori had a really nice FES. The rest of the beers were also amazing. Sadly I didn't get to stay around and try as much as I wanted because my wife got sick and I didn't want to leave her alone in the hotel all weekend, but it was still a lot of fun and I hope to come to a festival in Poland again next year. Cheers! :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten wątek teraz zaczynam rozumieć dlaczego czytam piwo.org coraz mniej.

Nie będę wymieniał tu osób niecierpliwych, ale jeżeli tak bardzo Wam się spieszy to wystarczy zgłosić swój akces do pomocy przy organizacji konkursu i się zaangażować. Zrobić coś pozytywnego i pomóc. Zobaczycie z bliska jakie to są problemy i ile trzeba prywatnego czasu poświęcić za darmo dla dobra piwowarstwa domowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.