Jump to content

I Warszawski festiwal kultury piwnej


Rafek00
 Share

Recommended Posts

Cieszy fakt, że pojawiła się impreza. Ni stąd ni zowąd. Reklamy jedynie po praskiej stronie. Ja dowiedziałem się o rzeczonej pokątnie. I to główny grzech organizatorów. Zjawiłem się ok. 20:30. Na zewnątrz więcej służb niż biesiadników. W głównym namiocie trochę roztańczonej młodzieży. U progu doń wita mnie miła dziewczyna i zaprasza do degustacji. Wybrałem Gronie i Klasyczne ;-) Na pytanie o balling pani poprosiła o odpowiedź kolegę, który odesłał mnie do sąsiedniego namiotu. Tam to raczej ja miałem wykład.

Infrastruktura na 5

Impreza na 2

Nie wiem, co mam Wam powiedzieć. To, że w końcówce września jest 10 °C i nie da się tego przewidzieć, może to, że bez reklamy to będzie, jak będzie. Nie wystarczy zachęcać do degustacji napisem "ŚWIEŻE PIWO, WARZONE 26.09.2013 R. WAŻNE DO 10.10.2013 R". Dwa dni od warzenia to brzeczka. Co za ignorant to napisał? Czy to było autoryzowane przez kogokolwiek z Kompanii? Chociaż, jeśli polewaliby brzeczkę to czemu nie.

Pierwsze koty za płoty i mam nadzieję, że Kompania nie zrazi się tą raczej "małą" imprezą, bo istnieje tu duży potencjał i szanse na naprawdę świetną zabawę i marketing.

Edited by Infam
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.