Skocz do zawartości

I Warszawski festiwal kultury piwnej


Rafek00

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszy fakt, że pojawiła się impreza. Ni stąd ni zowąd. Reklamy jedynie po praskiej stronie. Ja dowiedziałem się o rzeczonej pokątnie. I to główny grzech organizatorów. Zjawiłem się ok. 20:30. Na zewnątrz więcej służb niż biesiadników. W głównym namiocie trochę roztańczonej młodzieży. U progu doń wita mnie miła dziewczyna i zaprasza do degustacji. Wybrałem Gronie i Klasyczne ;-) Na pytanie o balling pani poprosiła o odpowiedź kolegę, który odesłał mnie do sąsiedniego namiotu. Tam to raczej ja miałem wykład.

Infrastruktura na 5

Impreza na 2

Nie wiem, co mam Wam powiedzieć. To, że w końcówce września jest 10 °C i nie da się tego przewidzieć, może to, że bez reklamy to będzie, jak będzie. Nie wystarczy zachęcać do degustacji napisem "ŚWIEŻE PIWO, WARZONE 26.09.2013 R. WAŻNE DO 10.10.2013 R". Dwa dni od warzenia to brzeczka. Co za ignorant to napisał? Czy to było autoryzowane przez kogokolwiek z Kompanii? Chociaż, jeśli polewaliby brzeczkę to czemu nie.

Pierwsze koty za płoty i mam nadzieję, że Kompania nie zrazi się tą raczej "małą" imprezą, bo istnieje tu duży potencjał i szanse na naprawdę świetną zabawę i marketing.

Edytowane przez Infam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.