Skocz do zawartości
wildwestjerky

Polecam najlepszą zakaskę do piwa - sprobujcie koniecznie

Rekomendowane odpowiedzi

wildwestjerky możesz mi powiedzieć z jakim gatunkiem piwa przez Ciebie warzonego najlepiej smakuje :D Brak odpowiedzi to dla admina=kosz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie "górnej fermentacji" ? Zacierane, z puszki, z dodatkiem cukru czy ekstraktu, ile °Blg, pszeniczne, staut. lager? To po pierwszej warce powinieneś wiedzieć :D . Pochwalisz się?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Myślę że ten Pan to spamozaur :D Nie chcę sugerować, ale "Kacie czyń swoją powinność".

Już wyedytowałem linki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie miałem czasu odpowiedzieć. co czynię teraz .O ile dobrze przeczytałem zezwalacie na umieszczenie ciekawych linków na allegro nie związanych z konkurencyjnymi ofertami sprzedaży sprzętu i surowców do produkcji piwa. Piwo zrobiłem -było beznadziejne .Życzę sukcesów "detektywowi" Jejski-emu w wykrywaniu zbrodniarzy - spamujących .Wildwestjerky to super przekąska do piwa .Pozdrawiam piwowarów i przede wszystkim smakoszy dobrego piwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No coś tam i dobrze doczytałeś, ale co ma to związek z piwowarstwem :) Reklamujesz swoje aukcje na allegro produktu z wołowiny z Urugwaju (prawdopodobnie z wołowiny i kto wie skąd). No sam pomyśl :smilies:

Przenoszę do spamu i reklam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi