Skocz do zawartości

2014.03.15 - III Szczeciński Konkurs Piw Domowych


bimbelt

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna łamiąca wiadomość:

Proszę Cię, tylko nie to :(

 

Oj tam, na żartach się nie znasz :P

 

a ja chętnie by przygarną tylko że by było Pampkin Ale tak po amerykańsku :)

 

My jesteśmy zwolennikami polszczyzny. Skoro nazwa stylu ma ładny polski odpowiednik, to czemu nie mielibyśmy się nim posługiwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mamy już trofea! Prezentują się świetnie, a będą wyglądać jeszcze piękniej na ścianie piwowara.

 

Pamiętajcie, że zarówno piwo, jak i wpisowe musi do nas dotrzeć do 7 marca.

Wszystkie piwa będą przechowywane w chłodni Starej Komendy, więc możecie śmiało wysyłać już teraz.

 

1796897_585650114864685_997475377_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przypominam, że na wasze zgłoszenia czekamy jeszcze do 7 marca. Niby jeszcze trochę czasu, ale lepiej nie zwlekać na ostatnią chwilę.

 

Tymczasem dotarło już kilkanaście paczek. Póki co najwięcej zgłoszeń jest w kategorii "Other Smoked Beer".

Czekamy na kolejne zgłoszenia.

 

Warto jeszcze wspomnieć o ostatnim sponsorze, który robi dla nas sporo dobrego, a jednocześnie nie widać go za bardzo.

Mowa o Browarze Stara Komenda, które zapewnia nam miejsce, obsługę oraz catering. Tutaj także w chłodniczych warunkach

czekać będzie na konkurs wasze piwo. Dziękujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapłaciłbyś 96zł???? Ale wczoraj jak płaciłem, to rzeczywiście jest to niejasno napisane. We Wrocławskim regulaminie jest tak:

13. Koszt zgłoszenia piwa wynosi 10 zł za każdą kategorię i obejmuje koszty obsługi piwa w trakcie Konkursu. Płatne do 20.04.2014 osobiście lub przelewem na konto:

Moim zdaniem bardzo precyzyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście regulamin jest nieprecyzyjny. Wpisowe dotyczy kategorii, więc należy wpłacić 10/12 za każdą kategorię, w której się startuje. To jest ogólnie przyjęta zasada we wszystkich konkursach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapłaciłbyś 96zł????

 

zacząłem już drzewko decyzyjne :)

 

Może rzeczywiście regulamin jest nieprecyzyjny. Wpisowe dotyczy kategorii, więc należy wpłacić 10/12 za każdą kategorię, w której się startuje. To jest ogólnie przyjęta zasada we wszystkich konkursach.

 

jako, że to będzie mój pierwszy nie znałem tych zasad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wpisałem żadnego i paczka dotarła bez problemu.

No popatrz... furgonetka.pl nie przepuszcza bez numeru...

 

To wpisz swój numer i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę dostarczyć jutro piwko osobiście, gdzie i z kim się kontaktować w tej sprawie?

 

Wszystko jest napisane w regulaminie. Mam wrażenie, że szczęśliwie trafiliście w odpowiednie miejsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyliśmy przyjmowanie piw do konkursu. Frekwencja zaskoczyła nas bardzo pozytywnie, ale też przysporzyła dużo pracy.

 

Wpłynęło łącznie 114 piw. Najwięcej zgłoszeń, bo 56 było w kategorii American Stout.

Przyjechało do nas także 36 piw wędzonych i 22 dyniowe.

 

Wszystkie piwa oczekują na konkurs w warunkach chłodniczych w browarze Stara Komenda.

 

Najpóźniej jutro rano wszyscy startujący powinni otrzymać powiadomienia mailowe.

 

Po sprawdzeniu skrzynki pocztowej i zweryfikowaniu wpłat, w poniedziałek opublikujemy łączną i ostateczną listę startujących.

 

Eliminacje odbędą się w czwartek 13 marca. W piątek opublikujemy listę finalistów.

 

Finał konkursu rozpocznie się 15 marca około południa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.