Skocz do zawartości

problem tematu konkursy piwowarskie 2014r.


PawelG

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt z organizatorów nie ogłosił jeszcze przyszłorocznych terminów, więc trudno mówić o czymś na 100%, ale zapewne większość odbędzie się w podobnych co w tym roku terminach. Ja na pewno taki wątek będę moderował na b.biz.

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLPD zgłasza II Zlot i Konkurs Piw Domowych w Siedlcach pod koniec lipca 2014 (19-20 lub 26-27 sobota/niedziela). (chcemy umożliwić rozbicie namiotu, lub nocleg, żeby impreza była dwudniowa, oczywiście dla tych którzy będą mogli zostać)

post-4792-0-33282400-1380029308_thumb.jpg

Edytowane przez Kamilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest problem - anteks się na nas wypiął nie będzie miał kto prowadzić wątku Konkursy piwowarskie 2014, nie mówiąc już o niedokończonym z 2013.

Dlaczego sądzisz że Anteks się wypiął?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anteks się niestety pożegnał z piwo.org, a był osobą która sumiennie prowadziła te zapiski i teraz tego brakuje.

Chęć pomocy i przejęcia tego zadania zgłosił kolega Undeath, któremu przygotowuje właśnie pole do działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anteks się niestety pożegnał z piwo.org, a był osobą która sumiennie prowadziła te zapiski i teraz tego brakuje.

Chęć pomocy i przejęcia tego zadania zgłosił kolega Undeath, któremu przygotowuje właśnie pole do działania.

Anteks jest na sąsiednim forum. W myśl powiedzenia 'nie ma ludzi do nie zastąpienia' następcy ''redaktora'' wszyscy pomogą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolega Undeath otrzymał uprawnienia do zarządzania działem konkursy/imprezy. Koledze życzę powodzenia i wytrwałości. W najbliższych dniach zajmie się porządkowaniem postów i ogólnym wdrożeniem się.

Jednocześnie w imieniu swoim i społeczności składam podziękowania Anteksowi za dotychczasową pracę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakie wypowiedzi dokładnie chodzi i w jakich tematach? Dostałem uprawnienia tylko do działu Imprezy i Spotkania i nim będę się zajmował, postaram się jak najprzejrzyściej go prowadzić i redagować. Kasowanie wypowiedzi nie należy do mnie, nie będę raczej tego robił chyba że w ekstremalnych przypadkach kiedy wypowiedź nie zgadza się z regulaminem forum i to tylko i wyłącznie za zgodą administratora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasowanie wypowiedzi nie należy do mnie, nie będę raczej tego robił chyba że w ekstremalnych przypadkach kiedy wypowiedź nie zgadza się z regulaminem forum i to tylko i wyłącznie za zgodą administratora.

Masz możliwość pisać o dość ważnym dla wielu piwowarów wątku więc lepiej jak będzie czysty bez np dziwnych pytań, ponaglań o laurkę czy metryczkę itp albo nawet oftop. Ktoś napiszę bzdurę, kto inny skopiuje-wklei, rozumiesz. Skupisz się na jednym temacie a jak coś się nie zgadza w temacie, naciskasz opcję usuń i tyle. Moje zdanie, zrobisz jak uważasz. Życzę powodzenia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie moderujemy w ten sposób forum. Wiadomo - posty w złym dziale się przenosi, ale jeżeli jakiś piwowar dopytuje o coś, to dlaczego miałyby zostać usuwane. Chyba, że chodzi Ci o jakieś inne sytuacje, ale to musisz nawiązać do konkretów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

III Mikołajkowy Konkurs Piw Domowych odbędzie się 7 grudnia 2013 w krakowskiej Strefie Piwa

Kategorie:

 

1. Świąteczne Ale (gęstość początkowa 12 i więcej Blg

 

2. Strong Scotch Ale (Wee Heavy) Kat. BJCP 9 E (gęstość początkowa 17.1 - 32.2 Blg)

 

3. Doppelbock Kat. BJCP 5 C (gęstość początkowa 17.1 - 26.4 Blg)

 

Piwa należy dostarczyć od 4 do 22 listopada 2013

 

Regulamin przesyłam koledze

Undeath na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.