Jump to content

problem tematu konkursy piwowarskie 2014r.

PawelG
 Share

Recommended Posts

Nikt z organizatorów nie ogłosił jeszcze przyszłorocznych terminów, więc trudno mówić o czymś na 100%, ale zapewne większość odbędzie się w podobnych co w tym roku terminach. Ja na pewno taki wątek będę moderował na b.biz.

Edited by e-prezes

SLPD zgłasza II Zlot i Konkurs Piw Domowych w Siedlcach pod koniec lipca 2014 (19-20 lub 26-27 sobota/niedziela). (chcemy umożliwić rozbicie namiotu, lub nocleg, żeby impreza była dwudniowa, oczywiście dla tych którzy będą mogli zostać)

post-4792-0-33282400-1380029308_thumb.jpg

Edited by Kamilo

Anteks się niestety pożegnał z piwo.org, a był osobą która sumiennie prowadziła te zapiski i teraz tego brakuje.

Chęć pomocy i przejęcia tego zadania zgłosił kolega Undeath, któremu przygotowuje właśnie pole do działania.

Anteks się niestety pożegnał z piwo.org, a był osobą która sumiennie prowadziła te zapiski i teraz tego brakuje.

Chęć pomocy i przejęcia tego zadania zgłosił kolega Undeath, któremu przygotowuje właśnie pole do działania.

Anteks jest na sąsiednim forum. W myśl powiedzenia 'nie ma ludzi do nie zastąpienia' następcy ''redaktora'' wszyscy pomogą.

Dzisiaj kolega Undeath otrzymał uprawnienia do zarządzania działem konkursy/imprezy. Koledze życzę powodzenia i wytrwałości. W najbliższych dniach zajmie się porządkowaniem postów i ogólnym wdrożeniem się.

Jednocześnie w imieniu swoim i społeczności składam podziękowania Anteksowi za dotychczasową pracę!

O jakie wypowiedzi dokładnie chodzi i w jakich tematach? Dostałem uprawnienia tylko do działu Imprezy i Spotkania i nim będę się zajmował, postaram się jak najprzejrzyściej go prowadzić i redagować. Kasowanie wypowiedzi nie należy do mnie, nie będę raczej tego robił chyba że w ekstremalnych przypadkach kiedy wypowiedź nie zgadza się z regulaminem forum i to tylko i wyłącznie za zgodą administratora.

Kasowanie wypowiedzi nie należy do mnie, nie będę raczej tego robił chyba że w ekstremalnych przypadkach kiedy wypowiedź nie zgadza się z regulaminem forum i to tylko i wyłącznie za zgodą administratora.

Masz możliwość pisać o dość ważnym dla wielu piwowarów wątku więc lepiej jak będzie czysty bez np dziwnych pytań, ponaglań o laurkę czy metryczkę itp albo nawet oftop. Ktoś napiszę bzdurę, kto inny skopiuje-wklei, rozumiesz. Skupisz się na jednym temacie a jak coś się nie zgadza w temacie, naciskasz opcję usuń i tyle. Moje zdanie, zrobisz jak uważasz. Życzę powodzenia :)

Generalnie nie moderujemy w ten sposób forum. Wiadomo - posty w złym dziale się przenosi, ale jeżeli jakiś piwowar dopytuje o coś, to dlaczego miałyby zostać usuwane. Chyba, że chodzi Ci o jakieś inne sytuacje, ale to musisz nawiązać do konkretów.

III Mikołajkowy Konkurs Piw Domowych odbędzie się 7 grudnia 2013 w krakowskiej Strefie Piwa

Kategorie:

1. Świąteczne Ale (gęstość początkowa 12 i więcej Blg

2. Strong Scotch Ale (Wee Heavy) Kat. BJCP 9 E (gęstość początkowa 17.1 - 32.2 Blg)

3. Doppelbock Kat. BJCP 5 C (gęstość początkowa 17.1 - 26.4 Blg)

Piwa należy dostarczyć od 4 do 22 listopada 2013

Regulamin przesyłam koledze

Undeath na PW

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...