Skocz do zawartości

witam


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie ma odwagi to może ja zacznę...

witam wszystkich i piję Wasze zdrowie własnym piwkiem pszenicznym:). Cieszę się, że trafiłam na taką fajną stronkę.

A teraz może coś o sobie. Piwo warzę od 2004 roku (amamtorsko, bo na większą skalę warzyłam trochę wcześniej;)). Wciągnęło mnie to bez reszty. Za sobą mam 20 warek (mniej lub bardziej udanych) a przed sobą plany na kolejne.

Chętnie wymienię się doświadczeniami, a może i piwem...

Pozdrawiam,

Dori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że ktoś się odezwał.

Kiedyś pracowałam jako piwowar:D, ale to już historia...

Witaj na forum - niestety nie zdążyłem Cię wcześniej przywitać. Na szczęście kolega Maciek uratował sprawę :beer:

Dziękuję za rozpoczęcie dyskusji:)

 

Może jednak dasz się namówić i napiszesz kilka słów z przeszłości piwowarskiej.

 

ps: czy zgodziłabyś się, na umieszczenie kilku Twoich receptur? :) Jak są zamieszczane możesz sprawdzić pod adresem http://www.piwo.org/index.php?id=36&id2=27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przeszłości to chyba nie dam się namówić na zwierzenia:D

Z recepturami nie ma sprawy - tylko nie wszystkie moje eksperymenty są udane:(e więc jak będę miała chwilkę czasu to spróbuję wybrać i opisać te które wyszły najlepiej.

Gratuluję super stronki, naprawdę fajna sprawa, szczególnie dla osób rozpoczynających przygodę z piwowarstwem domowym. Wszystko zebrane w jednym miejscu opisane w zwięzły sposób. Jeszcze raz wyrazy podziwu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przeszłości to chyba nie dam się namówić na zwierzenia:D

już my Cię tu namówimy;) Wrócimy jeszcze do tego tematu :beer: Mam wrażenie, że to jakieś studia w tym kierunku:)

 

Z recepturami nie ma sprawy - tylko nie wszystkie moje eksperymenty są udane:(e więc jak będę miała chwilkę czasu to spróbuję wybrać i opisać te które wyszły najlepiej.

Gratuluję super stronki, naprawdę fajna sprawa, szczególnie dla osób rozpoczynających przygodę z piwowarstwem domowym. Wszystko zebrane w jednym miejscu opisane w zwięzły sposób. Jeszcze raz wyrazy podziwu!

W sprawie receptur, mam nadzieję, że trochę znajdziesz w tym celu. Nie ukrywam, że mi zależy :)

Dziękuję za zamieszczenie linka na Twoim blogu i dziękuję za gratulacje:) Bardzo mi miło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już my Cię tu namówimy;)

:beer:

Mam wrażenie, że to jakieś studia w tym kierunku:)

Ja przeglądając Twoją stronę myślałam, że też masz wykształcenie w tym kierunku i troszkę się zdziwiłam czytając na browar.biz że chyba jednak nie. Tym większy jest mój podziw.

 

Dziękuję za zamieszczenie linka na Twoim blogu

i wzajemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.