Jump to content

witam

dori
 Share

Recommended Posts

Nikt nie ma odwagi to może ja zacznę...

witam wszystkich i piję Wasze zdrowie własnym piwkiem pszenicznym:). Cieszę się, że trafiłam na taką fajną stronkę.

A teraz może coś o sobie. Piwo warzę od 2004 roku (amamtorsko, bo na większą skalę warzyłam trochę wcześniej;)). Wciągnęło mnie to bez reszty. Za sobą mam 20 warek (mniej lub bardziej udanych) a przed sobą plany na kolejne.

Chętnie wymienię się doświadczeniami, a może i piwem...

Pozdrawiam,

Dori

Miło, że ktoś się odezwał.

Kiedyś pracowałam jako piwowar:D, ale to już historia...

Witaj na forum - niestety nie zdążyłem Cię wcześniej przywitać. Na szczęście kolega Maciek uratował sprawę :beer:

Dziękuję za rozpoczęcie dyskusji:)

Może jednak dasz się namówić i napiszesz kilka słów z przeszłości piwowarskiej.

ps: czy zgodziłabyś się, na umieszczenie kilku Twoich receptur? :) Jak są zamieszczane możesz sprawdzić pod adresem http://www.piwo.org/index.php?id=36&id2=27

Co do przeszłości to chyba nie dam się namówić na zwierzenia:D

Z recepturami nie ma sprawy - tylko nie wszystkie moje eksperymenty są udane:(e więc jak będę miała chwilkę czasu to spróbuję wybrać i opisać te które wyszły najlepiej.

Gratuluję super stronki, naprawdę fajna sprawa, szczególnie dla osób rozpoczynających przygodę z piwowarstwem domowym. Wszystko zebrane w jednym miejscu opisane w zwięzły sposób. Jeszcze raz wyrazy podziwu!

Co do przeszłości to chyba nie dam się namówić na zwierzenia:D

już my Cię tu namówimy;) Wrócimy jeszcze do tego tematu :beer: Mam wrażenie, że to jakieś studia w tym kierunku:)

Z recepturami nie ma sprawy - tylko nie wszystkie moje eksperymenty są udane:(e więc jak będę miała chwilkę czasu to spróbuję wybrać i opisać te które wyszły najlepiej.

Gratuluję super stronki, naprawdę fajna sprawa, szczególnie dla osób rozpoczynających przygodę z piwowarstwem domowym. Wszystko zebrane w jednym miejscu opisane w zwięzły sposób. Jeszcze raz wyrazy podziwu!

W sprawie receptur, mam nadzieję, że trochę znajdziesz w tym celu. Nie ukrywam, że mi zależy :)

Dziękuję za zamieszczenie linka na Twoim blogu i dziękuję za gratulacje:) Bardzo mi miło:)

już my Cię tu namówimy;)

:beer:

Mam wrażenie, że to jakieś studia w tym kierunku:)

Ja przeglądając Twoją stronę myślałam, że też masz wykształcenie w tym kierunku i troszkę się zdziwiłam czytając na browar.biz że chyba jednak nie. Tym większy jest mój podziw.

Dziękuję za zamieszczenie linka na Twoim blogu

i wzajemnie.

• 9 years later...