Skocz do zawartości

Górny Śląsk wita i pozdrawia.


Malinowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Czytam forum od jakiegoś czasu a około rok temu postanowiłem sam spróbować swoich własnych piw. Swoją przygodę zacząłem od piwa z brewkita i już po paru warkach zacząłem się przymierzać do zacierania, zbierałem potrzebny sprzęt jak i zdobywałem potrzebną w tym celu wiedzę. Po paru warkach z zacieraniem stwierdziłem, że należy się tu zarejestrować, żeby dzielić się spostrzeżeniami jak i uczyć się dalej od kolegów i koleżanek z forum.

Mam nadzieję, że wspólnie będziemy rozwijać swoją pasję do dobrego, domowego piwka.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KosciaK, bardzo chętnie bym wpadł ale mi głupio bo wszystkie starsze piwa juz wyżarłem a te z ostatnich produkcji muszą poleżeć :) a tak z gołą ręką w gości to nie można... :)

Co do mapki to próbowałem ale wysakuje błąd google maps jak próbuję dodać swój adres, nawet jak próbuję wpisać dane z GPS to nie znajduje:/ Może spróbuję później.

Widzę, że jednak Siemianowice mają dość silną grupę :) cześć fantomaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KosciaK, bardzo chętnie bym wpadł ale mi głupio bo wszystkie starsze piwa juz wyżarłem a te z ostatnich produkcji muszą poleżeć :) a tak z gołą ręką w gości to nie można... :)

 

Wyganiać nikt (chyba) nie będzie, piwa chyba też dla wszystkich wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No daleko na pszczelnik nie mam:)

Co do spotkania w gliwicach to jak moja lepsza połówka nie będzie miała innych planów na ten dzień to bardzo chętnie się wybiorę. Mogę wziąć nawet parę świerzych sweet stoutów powiecie mi przynajmniej co o nich myślicie i czy będzie kiedys z tego piwo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.