Skocz do zawartości

Coś ze słodu pilzneńskiego


jacekratownik

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ignorancja przemawia przez to co piszesz. Nie masz najmniejszego pojęcia o zaburzeniach neurologicznych o których pisałeś, ale wiesz dokładnie, że "soft" komputerowy może w pełni wyeliminować jego skutki.

Nie zrozumiałeś mnie, dlatego podnosisz wydźwięk mojej wypowiedzi do poziomu o wiele za wysokiego. Nie przypisuj mi słów, których nie napisałem. Nie wypowiadam się na temat takich czy innych zaburzeń, tego czy ktoś powinien je mieć orzeczone czy nie. To jest zupełnie odrębna sprawa i mi nic do tego, zaznaczam dobitnie. Chodzi mi tylko o to, że, pisząc tekst na forum wypełniony babolami, to zasłanianie się takim czy innym zaburzeniem, w sytuacji kiedy błędy może poprawić przeglądarka, a tekst można przeczytać przed wysłaniem, jest zwykłym lenistwem.

 

Po drugie kompletnie olałeś to co pisał Elroy w linkowanym przez ciebie wątku. Tak troszkę dosadniej: nie ty jesteś od trzymania porządku na forum. Jeśli jakiś post nie jest taki jaki być powinien masz opcję Zgłoś.

Oczywiście tu masz rację, dlatego nie zamierzam więcej poruszać tego tematu na forum. Zgadzam się, że to nie miejsce, żeby swoje spostrzeżenia uzewnętrzniać :). Przepraszam za ciągnięcie wątku, ale chciałem wytłumaczyć o co dokładnie mi chodziło. Wpisy należałoby skasować, bo nie wnoszą nic do tematu.

Edytowane przez santa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.