Skocz do zawartości

Browamator - opinia


Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie widzę że BA nadal boryka się ze starymi problemami, ja zakończyłem zakupy właśnie z tego powodu nie pamiętam już kiedy. Fakt - tych pudełek nie da się niczym zastąpić i są genialne ALE czas realizacji był masakryczny. Z TB jakoś nie mam problemów - załatwiają mnie dość szybko, resztę kupuję na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni sprzedaja do pinty a takie leszcze jak my to sa na koncu....

Ciekawe czy Pinta tez tak długo czeka na dostawę :P

Od zamówienia do dostarczenia 2 tygodnie, tylko ja nie czekam na przesyłkę jak na organy do przeszczepu. Mam czas :P

 

Pinta też tyle czeka. Sanrajza była planowana na lato... Ale z powodu przesyłki z BA wyszła jesienią :P

Edytowane przez alechanted
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeliczylem z opakowania 5kg które kosztuje 3 stówki i jest to cena zabójecka za lubelski i iunge która kosztuje u nich tyle samo, ale za siano tzn lubelski który w tym roku ma 2% alfa to jest jakas masakra :D ja od nich nie kupowałem i nie kupuje a to jest ponad 100% marży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Polecam piwniczkę. Tanio, szybko, bez problemów. Zamawiałem już kilka razy i zawsze tak było. Gdy sią pomyliłem i zaznaczyłem odbiór osobisty pan z obsługi zaraz zadzwonił z pytaniem czy rzeczywiście sam odbieram. Po wyjaśnieniu, że nie, towar został zaraz wysłany. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja złego słowa nie powiem. Zamawiałem dwa razy i towar dostawałem dwa dni później. Płaciłem kartą i nie było problemów. Powiem więcej, przy drugim zamówieniu po kilku godzinach doszedłem do wniosku, że nachmielę piwko jeszcze na zimno. Napisałem maila, że chciałbym "domówić" jeszcze 30g citry. Poproszono mnie o zrobienie przelewu i wysłanie mailem potwierdzenia. Chmiel dołożony był do zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ja też miałem napisać, a zapomniałem. Od pewnego czasu znaczna poprawa z czasami wysyłki, chmiel w woreczkach i w ogóle, same dobre rzeczy. Nigdy nie byłem wrogiem BA, po prostu zawsze brałem poprawkę na to, by zamówienie robić dwa tygodnie przed ;)
a teraz to nawet mogę polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dziś dostałem mail o takiej treści:

 

Gratulacje, twoje konto biznesowe w Browamatorze

Witaj, Gratulacje, zweryfikowaliśmy twoje zgłoszenie. Twoje konto zostało założone. Aby je aktywować i ustawić hasło kliknij poniższy link: http://browamator.p.febdev.pl/user/users/activate/568b87fa-6be8-4ac3-bf69-4bfd904cffec/e70ee3ae7e6b636ccc131a7b84708475-- Pozdrawiamy, zespół Browamator.

 

Browamator

ul. Przekopna 39A

38-100 Strzyżów n/W

E-mail: biuro@browamator.pl

tel./fax (17)2761411 pn-pt 9:00 - 15:30

 

Ktoś wie o co chodzi? To jakiś wirus? Pierwsze słyszę o jakimś koncie biznesowym. Zwłaszcza, że ostatni raz z Browamatorem się kontaktowałem dawno temu i nie zgłaszałem nic takiego. Jak ktoś ma bezpieczną możliwość kliknąć na link i sprawdzić go, to będę wdzięczny.

Edytowane przez Bogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.