Skocz do zawartości

Browamator - opinia


Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Rolnik Sam w Dolinie napisał:

 

Zlituj się. To jest tylko "dupochron" żebyś nie darł japy jeśli wyślą po tygodniu...

Każdy sklep wysyła jak najszybciej z teo samego powodu...

"Zlituj się" ?? Co Twój post wnosi do dyskusji po otrzymaniu odpowiedzi na pytanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę złożyłem w BA zamówienie na kilka drobiazgów, w tym drożdże S-04. Przesyłka kurierska nadana w czwartek wieczorem. Miałem nadzieję, że dotrze w piątek, ale nie przyszła. Rezultat? Drożdże przez calutki upalny weekend będą się smażyć u firmy kurierskiej i raczej nie będą nadawać się do użytku.

Wiedząc, że zamówienie zawiera pozycje wymagające przechowywania w warunkach chłodniczych, sklep powinien przewidzieć taką ewentualność i nadać je w poniedziałek. Nieprofesjonalne podejście...☹️ Mają u mnie duży minus.

Dla porównania: zamówienie złożone w tym samym dniu w CP (m.in. na chmiel i drożdże) przyszło w piątek.

Edytowane przez Adi_86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie BA przesyłki z drożdżami wysyłają najpóźniej w czwartek z powodów o których piszesz (mają to chyba gdzieś zapisane na stronie albo w regulaminie). Pytanie czy kurier odebrał od nich paczkę w czwartek i z jakiegoś powodu nie doręczył w piątek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Adi_86 napisał:

W środę złożyłem w BA zamówienie na kilka drobiazgów, w tym drożdże S-04. Przesyłka kurierska nadana w czwartek wieczorem. Miałem nadzieję, że dotrze w piątek, ale nie przyszła. Rezultat? Drożdże przez calutki upalny weekend będą się smażyć u firmy kurierskiej i raczej nie będą nadawać się do użytku.

Wiedząc, że zamówienie zawiera pozycje wymagające przechowywania w warunkach chłodniczych, sklep powinien przewidzieć taką ewentualność i nadać je w poniedziałek. Nieprofesjonalne podejście...☹️ Mają u mnie duży minus.

Dla porównania: zamówienie złożone w tym samym dniu w CP (m.in. na chmiel i drożdże) przyszło w piątek.

Trzeba było to przewidzieć i zamawiać w piątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Adi_86 napisał:

W środę złożyłem w BA zamówienie na kilka drobiazgów, w tym drożdże S-04. Przesyłka kurierska nadana w czwartek wieczorem. Miałem nadzieję, że dotrze w piątek, ale nie przyszła. Rezultat? Drożdże przez calutki upalny weekend będą się smażyć u firmy kurierskiej i raczej nie będą nadawać się do użytku.

Wiedząc, że zamówienie zawiera pozycje wymagające przechowywania w warunkach chłodniczych, sklep powinien przewidzieć taką ewentualność i nadać je w poniedziałek. Nieprofesjonalne podejście...☹️ Mają u mnie duży minus.

Dla porównania: zamówienie złożone w tym samym dniu w CP (m.in. na chmiel i drożdże) przyszło w piątek.

 

Tak, jasne. Sklep powinien przewidzieć, że nie masz za grosz wyobraźni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zasada napisał:

Nie bój nic. Suchsze nie będą.

Dadzą radę.

 

 

8 godzin temu, anatom napisał:

Jakoś nie doczytałem że to suchary? W takim razie nie powinno być w ogóle tematu. 

No to trochę mnie uspokoiliście. Co prawda 2 paczki sucharów to byłaby niewielka strata, ale jednak byłoby ich szkoda. Płynnych nawet nie odważyłbym się zamawiać przy takich temperaturach.

Czekam dalej. Mam nadzieję, że przesyłka dojdzie jutro.

10 godzin temu, Rolnik Sam w Dolinie napisał:

 

Tak, jasne. Sklep powinien przewidzieć, że nie masz za grosz wyobraźni...

Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zasada napisał:

Z tego co pamiętam, jako nowicjusz dostałeś na forum sporo konkretnego wsparcia a sam jedziesz po nowych użytkownikach.

No słabe to.

 

Nowych użytkowników czego? Rozumu? Gość ma pretensje, że towar wysłany w czwartek wieczorem nie dotarł w piątek i ma o to pretensje

do wszystkich poza sobą :) Tak jakby to były organy do przeszczepu a nie suszone drożdże ;) A teraz proszę o bana, wisi mi to :)

 

Jakub

Edytowane przez Rolnik Sam w Dolinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mój post wywołał sporo zamieszania i chyba niepotrzebnych emocji - zupełnie nie było to moją intencją ?

 

@zasada, @elroy, @x1d - wielkie dzięki za wsparcie ?

 

Paczka dotarła dzisiaj rano, drożdże trafiły do lodówki. Jak wszystko wypali, to w sobotę przyjdzie czas na moją drugą warkę - Bittera. Szczegóły mam zamiar umieścić w wątku z zapiskami piwowarów domowych.

 

Edytowane przez Adi_86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
49 minut temu, bigiwow napisał:

Jak szybko browamator realizuje zamówienia? Przestraszyła mnie informacja o 14 dniowym terminie wysyłki.

hej ja zamówiłem 15tego września, wysłali 18tego i paczka w poniedziałek, 21go do odbioru (wawa), także ok. ale ale.....

ceny słodu świetne ale mam wrażenie, ze za mało doczytałem:

oto śrutowanie:

 

20200924_110955.jpg

20200924_111001.jpg

20200924_111027.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.09.2020 o 10:55, bigiwow napisał:

Jak szybko browamator realizuje zamówienia? Przestraszyła mnie informacja o 14 dniowym terminie wysyłki.

Wczoraj złożyłem spore zamówienie (25 pozycji) i przed chwilą dostałem powiadomienie o nadaniu przesyłki. 14 dni jest pewnym zabezpieczeniem sklepu przed ewentualnymi sytuacjami opóźniającymi wysyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja zamówiłem w zeszłą środę i miałem już na piątek tylko jeśli robicie przelew to najlepiej e-mailem wysłać im potwierdzenie przelewu co przyśpiesza procedure. Wydajność z 4,1kg słodu wyszło mi 21l gotowej brzeczki po oddzieleniu chmielin o ekstrakcie 14blg czyli super (jakoś dużo nawet) ale uwaga... W paczce nie było jednej pozycji a mianowicie glukozy

 

Uwaga o glukozie zgłoszona w poniedziałek późnym popołudniem i dziś jest już u mnie

Edytowane przez advisorylyrics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Sklep ma obecnie promocję na zestawy startowe. Ciekawi mnie, jakim cudem jest tak znacznie obniżona cena?! 55zł na zestawie?! ... czy ktoś może mi powiedzieć o co chodzi? Rozumiem, że jak ma się produkty z datą ważności, to te przed końcem terminu jak niezeszły to mogą być tańsze, a zestawy to nie obejmuje....
Mówili, że jeden z najlepszych sklepów .... obecnie jednak nie podzielam zdania po pierwszym zakupie.

 

Zrzut ekranu z 2021-05-03 21-35-41.png

Edytowane przez grzesiuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, grzesiuu napisał:

Sklep ma obecnie promocję na zestawy startowe. Ciekawi mnie, jakim cudem jest tak znacznie obniżona cena?! 55zł na zestawie?! ... czy ktoś może mi powiedzieć o co chodzi? Rozumiem, że jak ma się produkty z datą ważności, to te przed końcem terminu jak niezeszły to mogą być tańsze, a zestawy to nie obejmuje....
Mówili, że jeden z najlepszych sklepów .... obecnie jednak nie podzielam zdania po pierwszym zakupie.

 

Zrzut ekranu z 2021-05-03 21-35-41.png

Po prostu pierwotna cena była mocno zawyżona. Wystarczy spojrzeć co inne popularne sklepy dają w zestawie za ok. 200zł, a co było tutaj.

Edytowane przez skazi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, grzesiuu napisał:

Sklep ma obecnie promocję na zestawy startowe. Ciekawi mnie, jakim cudem jest tak znacznie obniżona cena?! 55zł na zestawie?! ... czy ktoś może mi powiedzieć o co chodzi? Rozumiem, że jak ma się produkty z datą ważności, to te przed końcem terminu jak niezeszły to mogą być tańsze, a zestawy to nie obejmuje....
Mówili, że jeden z najlepszych sklepów .... obecnie jednak nie podzielam zdania po pierwszym zakupie.

 

Zrzut ekranu z 2021-05-03 21-35-41.png

A kto bogatemu(największemu) zabroni? Nie podzielasz opinii żę to jeden z najlepszych sklepów bo obniżyli towar az o 50zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/4/2021 at 11:22 AM, anteks said:

A kto bogatemu(największemu) zabroni? Nie podzielasz opinii żę to jeden z najlepszych sklepów bo obniżyli towar az o 50zł?

Po pierwsze szybkość realizacji zamówienia na akceptowalnym/niskim poziomie, natomiast pazerność już nie. Po zakupieniu rurki do rozlewu okazuje się, że łącznik sprzedawany jest osobno. Żaden inny sklep nie robi czegoś podobnego i spróbuje sobie porównać ich następnym razem z innym sklepem, bo po pierwszym zakupie mam mieszane odczucia....
https://browamator.pl/lacznik-sztywne-polaczenie-rurki-do-rozlewu-z-kr,3,16,2544

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.