Skocz do zawartości

Browamator - opinia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w Browamatorze ostatni raz zamawiałem około rok temu i śrutowanie wyglądało identycznie, więc chyba jednak nikt tego nie reklamuje ;)

Reklamacja rozpatrzona pozytywnie. Czyli jednak reklamują. Zwrot kasy za śrutowanie ,odbiorą słód i wyślą poprawnie ześrutowany. Tłumaczyli się,że urlopuje człowiek odpowiedzialny za śrutowanie i moje amator śrytował.

 

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja w Browamatorze ostatni raz zamawiałem około rok temu i śrutowanie wyglądało identycznie, więc chyba jednak nikt tego nie reklamuje ;)

Reklamacja rozpatrzona pozytywnie. Czyli jednak reklamują. Zwrot kasy za śrutowanie ,odbiorą słód i wyślą poprawnie ześrutowany. Tłumaczyli się,że urlopuje człowiek odpowiedzialny za śrutowanie i moje amator śrytował.

 

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

 

Fajnie amator śrutuje. Jedna szufla do śrutownika - jedna do worka    :D

Edytowane przez łysy ĄĘ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja w Browamatorze ostatni raz zamawiałem około rok temu i śrutowanie wyglądało identycznie, więc chyba jednak nikt tego nie reklamuje ;)

Reklamacja rozpatrzona pozytywnie. Czyli jednak reklamują. Zwrot kasy za śrutowanie ,odbiorą słód i wyślą poprawnie ześrutowany. Tłumaczyli się,że urlopuje człowiek odpowiedzialny za śrutowanie i moje amator śrytował.

 

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Fajnie amator śrutuje. Jedna szufla do śrutownika - jedna do worka :D
Brow-amator

 

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Zamawiał ktoś coś w tym roku? Bo zrobiłem zamówienie w poniedziałek wieczorem, także we wtorek rano mieli już je wygenerowane i zaksięgowany przelew. A wysyłkę zrobili w...piątek!

Miałem w weekend zaplanowane warzenie a tu dupa, nie mam surowców.

Także to były moje ostatnie zakupy w tym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś coś w tym roku? Bo zrobiłem zamówienie w poniedziałek wieczorem, także we wtorek rano mieli już je wygenerowane i zaksięgowany przelew. A wysyłkę zrobili w...piątek!
Miałem w weekend zaplanowane warzenie a tu dupa, nie mam surowców.
Także to były moje ostatnie zakupy w tym sklepie.
Browamator skupia się na dużych graczach(browarach) piwowarów domowych traktuje po macoszemu. Albo zamawiaj dużo wcześniej,albo spróbuj sklep Alepiwo,ekspresowa wysyłka.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj kupuję w TwójBrowar, czasami w Homebrewing. Tu mieli dużo tańsze chmiele i dlatego się zdecydowałem, sądziłem, że wyrobią się do końca tygodnia. No trudno się mówi, od tej pory każdemu będę odradzał ten sklep, zwłaszcza, że już raz zaliczyli u mnie wtopę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestrując sie w sklepie trzeba zaakceptować regulamin.

§ 5 Dostawa

 

3. Czas realizacji zamówienia wynosi do 14 dni od dnia dokonania ostatecznego potwierdzenia zamówienia przez Klienta i stanowi czas, w jakim obsługa Sklepu przygotuje zamówione artykuły i wyda przesyłkę firmie kurierskiej, celem dostarczenia do Klienta. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub niedostarczenie przesyłki, wynikające z podania błędnych danych adresowych Klienta lub innych przyczyn przez Klienta zawinionych.

 Nie pasuje, nie zamawiam

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz jak to z dupy napisane, ja odczytałem, ze potwierdza zamówienie sprzedawca (przy przelewie) ,fakt ,że przy płatności przy odbiorze kupy się nie trzyma moje rozumowanie, ale ja ze ściany wschodniej,

dobra,kij z tym,w sumie mi to ryba, nie robię u nich zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Po prawie 5 latach zrobiłem kolejne zamówienie.

10.05 złożone, 11.05 zapłacone, wybrana najtańsza opcja dostawy - Poczta Polska, na miejscu 15.05.

Jeśli mnie pamięć nie myli - jest to skok w jakości tego elementu obsługi klienta.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość zakupów związanych z tym bałaganem zrobiłem w browamatorze ani razu nie mogłem narzekać na czas dostawy, bo szybciej by się nie dało. Przy okazji bardzo sobie cenię ich cierpliwość przy odpowiadaniu na różne często naiwne zapewne pytania.

 

Jeden jedyny raz czekałem na przesyłkę dłużej, ale to było w ten sposób, że zapytałem czy towar jest, dowiedziałem się, że nie, i że dadzą znać jak będzie fizycznie u nich i wtedy zapłacę a oni wyślą, co jest moim zdaniem super poważnym i profesjonalnym podejściem. Od momentu kiedy zapłaciłem paczka była u mnie jak zwykle po 2-3 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
3 godziny temu, buk0 napisał:

Czy ostatnio ktoś zamawiał w Browamatorze? Na stronie widnieje informacja, że realizacja może potrwać 14 dni. 

 

Zlituj się. To jest tylko "dupochron" żebyś nie darł japy jeśli wyślą po tygodniu...

Każdy sklep wysyła jak najszybciej z teo samego powodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.