Skocz do zawartości

Browamator - opinia


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Minęło trochę czasu ale muszę pochwalić Browamatora. We wtorek 28.06 około 13:00 zamówiłem Zestaw startowy i dodatkowo paczkę kapsli. Przesyłka przyszła do mnie wczoraj ,tj 30.06. Szybka, bezproblemowa transakcja. Kurier około 14:00 zadzwonil, spytał o konkretny dojazd na pare kilometrów od mojego domu. O 14:30 już miałem otwarty karton :) teraz czekam na chlodniejszy tydzień i jedziemy z tym koksem! Polecam BA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ja zamówiłem w BA zestaw startowy,jak sie nie mylę w niedziele. Paczke dostałem,we wtorek rano. Niema sie czego czepić. Za tydz zamawiam słody i pare innych rzeczy,mam nadzieje,ze również szybko dojdzie

Edytowane przez Thorgall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak kiedyś miałeś średnią opinię o sklepie tak teraz muszę mocno pochwalić. Realizacja bonu u mnie w 2 dni. W paczce nie zgadzał się jeden produkt (ilość). Po mailu w kolejne 2 dni nadprogramowa ilość tegoż produktu u mnie w domu. Jestem mile zaskoczony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamawiałem w browamatorze chyba parę lat i tez muszę przyznać, że w porównaniu do tego co było kiedyś jest bardzo na plus .Szybsza wysyłka, dobry kontakt, dużo gratisów, w końcu próżniowo zapakowany chmiel. Na minus niestety śrutowanie słodu. Jest ześrutowany zdecydowanie za grubo, niektóre ziarna są praktycznie całe, wydajność przez to leci na łeb na szyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wie ktoś,jak wygląda rabat dla stałych klientów w BA?

Im więcej kupujesz tym większy rabat. Kiedyś na stronie nawet rozpisane było ile % za ile pln, ale teraz tego nie widzę ;-) Ja mam 2%...

 

polecam sklep :-)

Edytowane przez Karol85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wie ktoś,jak wygląda rabat dla stałych klientów w BA?

Im więcej kupujesz tym większy rabat. Kiedyś na stronie nawet rozpisane było ile % za ile pln, ale teraz tego nie widzę ;-) Ja mam 2%...

 

polecam sklep :-)

 

Tak wiem,własnie bardziej chodziło, mi ile peelenow za ile rabatu.Ale nic,za dwa lata będę wiedział:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No nie wiem czy jest tak różowo, zamówiłem 6 wiader we czwartek, potwierdzenie o wysłaniu w następną środę. Tak wolno to chyba nigdzie nie jest - a, nie, przepraszam, córka zamawia jakieś mangi-balangi z yatta.pl, tam bywa dłużej.

 

Jak dla mnie to cienizna, przynajmniej gdy chodzi o tempo realizacji.

 

[EDIT] no i nie da się zmienić adresu odbiorcy na stałe, sklep na mój mail w tej sprawie nie dał rady odpowiedzieć od tygodnia.

Edytowane przez zgoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czyli od kilku lat nic sie w sprawie BA nie zmieniło? Chyba rzeczywiście sa nastawieni na piwowarstwo rzemieślnicze a zamówienia amatorów realizują w "wolnej chwili".

Na szczęście sa sklepy, z których po 2 dniach od zamówienia towar jest w domu.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie również paka doszła po 3 dniach (roboczych). Do tej pory kupowałem jedynie w browamatorze, więc nie mam porównania z innymi sklepami. Ciekawe skąd jednak takie dłużyzny u kolegów ? Brak asortymentu na stanie ? Sezon urlopowy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to i ja dodam swoje 5 groszy.

Postanowiłem zamówić sobie areometr z certyfikatem, którego wskazań będę pewny na 100%. Wybrałem ten http://www.browamator.pl/areometr-piwowarski-alla-france-0-35-blg-z-certy,3,21,1393, odnośnie wyboru menzurki to wolałem zadzwonić i zapytać czy ta którą mają na stronie będzie na 100% pasowała do niego. Pani nie do końca zorientowania, po konsultacji z kimś tam, powiedziała, że będzie na 100% pasowała. Efekt jest taki:
https://zapodaj.net/116d0a7c67c49.jpg.htm

 

Wiem, że odfermentowanie do 1BLG zdarza się bardzo rzadko, ale nie po to dzwonię żeby się upewnić, żeby później taki numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo menzurka za krótka :)
Menzurka kosztowała 11 zł, napisałem do nich, że za 11 zł nie chce mi się łazić na pocztę, pakować, wysyłać itd. i że profesjonalizmu w tym jest zero.

Oczywiście do błędu się nie przyznali idąc w zaparte, że tak ma być :)

 

Także ja przestałem w BA kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jestem początkujący, zamówiłem zestaw startowy w grudniu i... doszedł na drugi dzień roboczy.

Pierwsze wrażenie bardzo dobre.

Tylko zestawów mają trochę mało, aż się dziwię dlaczego?

Przerzuciłem się już na zacieranie, niedługo czwarta warka, a zanim piwowar się usamodzielni mija sporo czasu, więc zestawy są długo bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moje pierwsze zamówienie w BA zostało zrealizowane w 5 dni roboczych. Było dość spore i już po jego złożeniu korygowałem kilka pozycji, więc to też mogło wpłynąć na czas realizacji. Ale parcia wielkiego nie miałem. Ogólnie jestem zadowolony.

 

Edit:

Chciałem zrobić próbny pomiar BLG wody i niestety okazało się, że areometr wyjąłem z etui w trzech kawałkach... Nie ma opcji, by uległ uszkodzeniu podczas transportu, więc napisałem maila do BA  z prośbą o ustosunkowanie się do mojej propozycji dosłania mi drugiego areometru nieodpłatnie. Póki co swojej pozytywnej opinii o tym sklepie nie zmieniam i czekam na odpowiedź od BA...

 

dadcce1e2bfe.jpg

Edytowane przez carrion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.