Skocz do zawartości

Browamator - opinia


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Akurat z przesyłką pobraniową jest tak, że jak przyjdzie po dwóch tygodniach to możesz powiedzieć, że osoba która zamawiała nie miała czasu dłużej czekać i się wyprowadziła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi poinformować, że zamówienia z BA (kurier) wysyłane są bez zbędnej zwłoki- czyli max do 48 h od złożenia zamówienia. Dotyczy to również opłaconych zamówień przelewowych. Przesyłki pocztowe odbierane są od BA 2 razy w tygodniu więc tutaj czas od zamówienia do wysyłki może być dłuższy.

 

Liczba zamówień w Browamatorze rośnie miesiąc w miesiąc nieprzerwanie od 2002 roku :-) ale dzięki gruntownej reorganizacji magazynu wysyłkowego na przełomie 2013 i 2014 roku jest szansa na utrwalenie aktualnego, przyzwoitego tempa wysyłek.

 

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu z BA: biuro@browamator.pl lub 172761411.

 

Pozdrawiam,

Ziemek Fałat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pochwalę sklep za elastyczność i kontakt. Złożyłem jedno zamówienie na sprzęt i słody za jakieś 140 pln dostawa kurierem, później postanowiłem zrobić sobie mały zapas drożdży, po wypadku jaki miałem, że musiałem na gwałt jechać do sklepu i tu też musiałem podać sposób przesyłki - wybrałem najtańszy czyli list.

Browamator sam skontaktował się ze mną ustalając, że dołączą zamówienie do poprzedniego a ponadto z listy 1 zamówienia usunąłem filtrator kubełkowy, jako, że w międzyczasie zrobiłem sobie oplot. Wszystko bez najmniejszego problemu. Różnicę w kasie również mogłem sobie wybrać, czy chcę zwrot na konto, czy zostaje do wykorzystania przy następnym zamówieniu. Podsumowując same plusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwine, co piszecie. Kupuję w TB od dłuższego czasu. Od złożenia zamówienia płatnego przelewem mija 2-3 dni i paczkę mam w domu. Co do odpowiedzi na maile, to zawsze otrzymuję je błyskawicznie, powiedzmy do 30min od wysłania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje w BA ponieważ mają opcję płatności kartą, robiłem już tam 3 zakupy i zazwyczaj było to kilka dni 3-4, jedno zamówienie trwało dłużej może z 7. Pisałem maila do nich i wszsytko szybko otrzymuje, dzisiaj pisze jutro odpowiedz.

 

Co mnie u nich denerwuje:

- bardzo mały wybór drożdży suchych

- tylko jeden dostawca słodów

- skromne zestawy słodów do zacierania

- czasami podstawowego sprzętu brakuje u nich.

 

Dla porównania na dzień 29-05-2014 sklepy posiadają zestawy surowców

- BA - 18 zestawów

- CP - 50 zestawów

- HB - 34 zestawów

- AP - 12 zestawów

 

Jak widać w porównaniu do CP i HB różnica jest spora. Miałem zamawiać teraz w BA zestawy ale chyba zamówie w CP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie należy zapomninać o tych co dopiero zaczynają bo oni później napędzają sprzedaż. Osobiście sam szukam odpowiedniego stylu piwa dla mnie i wole kupić gotowy sprawdzony zestaw niż kupić składniki które nie komponują sięze sobą. Dlatego chciałbym mieć już gotowy zestaw. A później już jak mamy wiedzę co i jak się łączy i daje smak wiemy aby zakupić resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie należy zapomninać o tych co dopiero zaczynają bo oni później napędzają sprzedaż. Osobiście sam szukam odpowiedniego stylu piwa dla mnie i wole kupić gotowy sprawdzony zestaw niż kupić składniki które nie komponują sięze sobą. Dlatego chciałbym mieć już gotowy zestaw. A później już jak mamy wiedzę co i jak się łączy i daje smak wiemy aby zakupić resztę.

Z mojej strony jeśli chodzi o zestawy do zacierania to mogę polecić sklep www.robiepiwo.pl.Spory wybór w różnych opcjach wielkosciowych w sam raz.dla zaczynających przygodę z browarnictwem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I jeszcze dla potwierdzenia poprzednich słów Ziemka:

 

Komunikat z FB Browamatora:

Z satysfakcją zawiadamiamy, że po zakończonej modernizacji magazynu wysyłkowego zamówienia z Browamatora (kurier) wysyłane są bez zbędnej zwłoki - czyli przeciętnie max do 48 godzin od złożenia zamówienia. Dotyczy to również opłaconych zamówień przelewowych. Przesyłki pocztowe odbierane są od Browamatora 2 razy w tygodniu więc tutaj czas od zamówienia do wysyłki może być dłuższy, ale z pewnością nie przekracza deklarowanego terminu "Wysyłka do 7 dni". Wszystkie produkty ze statusem "Wysyłka do 7 dni" znajdują się w magazynie Browamatora.

Jednocześnie miło nam poinformować, że od teraz oferujemy przesyłki kurierskie FedEx w nowej, niższej cenie - od 15 zł za paczkę o wadze do 30 kg. Pełen cennik kosztów dostawy dostępny na stronie www.browamator.pl

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu z BA: biuro@browamator.pl lub 172761411.

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moje pierwsze zamówiemie z BA i dwa spostrzeżenia- przesyłka bardzo szybka- zmawaiłem symultanicznie w BA i centrum piwowarstwa i przsyłka z BA przyszła 2 dni wcześniej, więc tu duży plus. Jeżeli chodzi o towar to jedna uwaga- zamówiłem kalendarz piwowara, okazało się że z chochlikiem drukarskim i 2 strony są do góry nogami, niestety na mojego maila z uwagą, że towar z błędem drukarskim powinien być tka opsany na stronie BA nie zareagował. nie będę robił chryji o towar za 5zł ale płacę więc wymagam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.