Skocz do zawartości

Browamator - opinia


Rekomendowane odpowiedzi

Paczka z "Twój Browar" dotarła elegancko w 2 dni. Co do tych 10-12 dni, zdaje sobie sprawę że to ja zawalilem, dlatego informuje innych którzy też mogli niedoczytać. No bo po co tracić czas. :)

 

Inna rzecz, że wypadałoby walnąć tę informację jakąś czerwoną czcionką albo dodać informację przed finalizacją zakupu, gdzieś w koszyku wirtualnym. Sam się naciąłem, bo nie zauważyłem. Do nikogo jednak pretensji jednak nie mam :)

 

Paczka zamówiona 13.11, doszła dzisiaj, czyli po 8 dniach, nie licząc dnia zakupu.

 

 

Ja sobie dałem spokój z ich dziadostwem. W innych sklepach nie dość że taniej to szybciej. Każdemu znajomemu odrazę gdy będzie tam się kierował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dałem spokój z ich dziadostwem. W innych sklepach nie dość że taniej to szybciej. Każdemu znajomemu odrazę gdy będzie tam się kierował...

 

Czy taniej to tak znowu nie wiem. Fermentator mają chyba w najlepszej cenie na rynku. Problem ze wszystkimi sklepami piwowarskimi jest taki, że nie ma jednego, wiodącego, taniego sklepu. Cały asortyment trzeba kupować w różnych sklepach. Jak ktoś ma czas to BA wcale takim złym pomysłem nie jest. U piwowara cierpliwość to cnota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fermentator mają chyba w najlepszej cenie na rynku.

Nie no jaja se robisz, albo piszesz o stożkowych z KO?

przynajmniej w 2 sklepach są tańsze o 5-10% (co by nie pisać że to aż 2 zł ;) )

a w temacie to nadal uważam, że teraz takie czasy i standardy, że na przesyłkę ze sklepu internetowego czeka się góra kilka dni (w domyśle 2-3).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie szybciej dotarła paczka z USA aniżeli moje ostatnie zamówienie w Browamatorze. Aczkolwiek trzeba im przyznać, że fermentory mają jedne z lepszych (z nadrukowaną skalą, a nie żadną nalepką), w przystępnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie szybciej dotarła paczka z USA aniżeli moje ostatnie zamówienie w Browamatorze. Aczkolwiek trzeba im przyznać, że fermentory mają jedne z lepszych (z nadrukowaną skalą, a nie żadną nalepką), w przystępnej cenie.

 

fermentor to tylko wiadro. A najważniejsze jest to co do niego idzie....i tu się robi problem jak czekasz na towar i marnujesz czas który wykorzystałbyś na warzenie, a później przychodzi dostawa a Tobie wypada nawał pracy i wtedy d....a wielka jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie szybciej dotarła paczka z USA aniżeli moje ostatnie zamówienie w Browamatorze. Aczkolwiek trzeba im przyznać, że fermentory mają jedne z lepszych (z nadrukowaną skalą, a nie żadną nalepką), w przystępnej cenie.

 

fermentor to tylko wiadro. A najważniejsze jest to co do niego idzie....i tu się robi problem jak czekasz na towar i marnujesz czas który wykorzystałbyś na warzenie, a później przychodzi dostawa a Tobie wypada nawał pracy i wtedy d....a wielka jest :)

 

DObrze napisane !!! Sam tak miałem :) aż jednego pewnego dnia powiedziałem NIE i już nic tam nie kupuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie łatwiej zrobić sobie po prostu zapas? Nie chwalę tutaj w/w sklepu bo po prostu nie robiłem tam zakupów. Ale grunt to dobra organizacja.

 

Sent from my BlackBerry 9300 using Tapatalk

 

Żeby robić zapas to trzeba mieć miejsce. Nie każdy takowym dysponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przy zakupach w browamatorze trzeba sie uzbroic w cierpliwosc. Za to na wielki plus mozna zapisac obsluge klienta, ktora jest tam na wysokim poziomie.

Przy jednym zamowieniu zabraklo mi jakiejs bzdury (groszowe sprawy). Napisalem maila czy mozna tego dolaczyc do zamowienia, a ja bym przelal roznice na konto.

Odpowiedz byla blyskawiczna, rzecz zostala dodana, a ja spokojnie zaplacilem przelewem roznice zamowienia i towar po tygodniu zostal przyslany.

Jesli ktos potrzebuje natychmiastowo produktow to oczywiscie moze skorzystac z innego sklepu. Ale jesli zamawia surowce na pare warek i jest sklonny poczekac te 7 dni do wyslania zamowienia, to czemu nie?

 

Dodam ze robie bardzo duzo zakupow przez internet, wiec kontakt ze sprzedawca i sprawna obsluga klienta jest dla mnie bardzo wazna. W polsce roznie bywa, i nie raz natrafilem na roznej masci problemy, wiec dla mnie to ze w browamatorze czeka sie dlugo na zamowienie to sprawa kompletnie drugorzedna, zeby nie powiedziec nie wazna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to na wielki plus mozna zapisac obsluge klienta, ktora jest tam na wysokim poziomie.

 

Obsługa klienta to przede wszystkim czas realizacji zamówienia, a ten jest fatalny porównując do licznej konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to na wielki plus mozna zapisac obsluge klienta, ktora jest tam na wysokim poziomie.

 

Obsługa klienta to przede wszystkim czas realizacji zamówienia, a ten jest fatalny porównując do licznej konkurencji.

 

Rozumiem ze w sklepie RTV jak chcesz kupic telewizor, i pan z obslugi pokazuje Ci rozne modele, doradza - pokazuje roznice w dynemice kolorow na przykladzie roznych wlaczonych modeli. Pozniej po wybraniu odpowiedniego telwizora, zamawiasz dostawe do domu i trwa ona - o zgrozo - 12 dni!

Gdzie w innych sklepach trwa 3-5. To automatycznie stwierdzasz ze sklep ma fatalna obsluge klienta?

No chyba ktos myli pojecia. Czas realizwacji =/= Obsludze klienta.

Bo to by oznaczalo ze jakbym kupil jakakolwiek rzecz przez internet a pozniej napisal maila do sprzedajacego, zanim wyslal paczke, ze jednak sie rozmyslilem ze chce ta rzecz w innym kolorze. A on nie odpowiada za 2 dni wysyla paczke z rzecza w niechcianym przez nas kolorze. ktora przyszla w blyskawicznym tempie 3 dni.

to oznacza ze sprzedawca jest swietny a jego poziom obslugi klienta stoi na wysokim poziomie?

Panowie, to sie nie dodaje ;)

 

 

Nie rozumiem ten caly flame wylewajacy sie na Browamatora.

Naprawde ludzie nie umiecie zaplanowac swojego warzenia, tak zeby obejmowalo to 7-12 dni dostarczenia paczki?

Sam zamawialem surowce i sprzet do warzenia piwa tylko w 3 sklepach

W tym, w obsmarowywanym Browamatorze i w wychwalanym HB.

 

Dla mnie wniosek jest prosty - Jesli w jakims sklepie place mniej, a paczka przychodzi do mnie tak jak zaplanowalem warzenie - To wybieram ten sklep.

Dla mnie browamator jest bezkonkurencyjny. A jesli ktos chce towar dostac za 2-3 dni niech placi wiecej i wybierze inny sklep. Moze szybkosc dostawy jest wliczona w cene? to by sie zgadzalo :)

 

Uf, rozpisalem sie. ale chyba dobrze bo uwazam, ten caly flame za krzywdzacy dla sklepu i moze odrazu zniechecic wielu do kupowania w nim. a mysle, ze oferte maja naprawde przyzwoita.

Edytowane przez ZZZabioreCiButy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7-12 dni czekać na paczkę ? to jakieś żarty

ma być tak : do 12:00 składam zamówienie a do 15:00 towar ma być wysłany i następnego dnia u mnie. Dopuszczam poślizg jednego dnia.

Jeszcze się nie zawiodłem na naszych sklepach piwowarskich i prawie zawsze tak to się odbywa.

Ja zazwyczaj warzę po natchnieniu, nie planuję warek z wyprzedzeniem. rano mi się coś wymyśli i za 2 godziny warzę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie browamator jest bezkonkurencyjny

To w nim kupuj.

Co to jest flame?

Normą przy kupowaniu przez internet jest wysyłanie towaru "w miarę" bezzwłocznie. Czyli bez zbędnej zwłoki. Jak zamawiam coś bardzo skomplikowanego to nie dziwię się, że muszę czekać. Ale czas realizacji w bromawatorze znacznie odbiegają od normy, która obowiązuje w innych sklepach.

Kiedyś był tylko browamator. Nie przeczę, że ma szeroką ofertę i w miarę przystępne ceny, ale to na jego czasie realizacji "nowe" sklepy zdobyły klientów. Czemu ma czekać tydzień, jak zamówię gdzie indziej i będę miał w 3 dni? I to nie jest kwestia planowania bo obecnie na stanie mam ponad 100 kg słodów i ponad 3 kg chmielu. A myślę, że inni koleżanki i koledzy miewają większe zapasy.

Ale co człowiek - to opinia, każdy ma prawo do swojej.

Edytowane przez Fidel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest informacja o terminie wysyłki więc nie rozumiem pretensji. Na przesyłki z ebaja koledzy czekaja tygodniami i nikt nie psioczy.Podobna sprawa z forumowymi akcjami wspólnych zakupów ( dodatkowo bywaja wtopy)

Duży sklep to ma problemy z logistyką mniejsze wyrabiaja sie szybciej, wolny rynek każdy kupuje gdzie mu wygodniej i nie potrzebne wylewanie żółci Ale zawsze można pohejtować jak na innym forum ;)

Edytowane przez sztyft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze w sklepie RTV jak chcesz kupic telewizor, i pan z obslugi pokazuje Ci rozne modele, doradza - pokazuje roznice w dynemice kolorow na przykladzie roznych wlaczonych modeli. Pozniej po wybraniu odpowiedniego telwizora, zamawiasz dostawe do domu i trwa ona - o zgrozo - 12 dni!

Gdzie w innych sklepach trwa 3-5. To automatycznie stwierdzasz ze sklep ma fatalna obsluge klienta?

No chyba ktos myli pojecia. Czas realizwacji =/= Obsludze klienta.

 

Nie oglądam telewizji, telewizora nie posiadam. I nie bardzo rozumiem sens Twojego porównania. W analogicznej sytuacji dotyczącej zakupu TV wpierw zapytałbym o to, który model mogę dostać od ręki. Gdybym po tym fakcie był zmuszony do 12-dniowego oczekiwania na zamówiony produkt to tak, stwierdziłbym, że sklep ma kiepską obsługę klienta.

 

Poza tym porównuj wprost, do konkurencji z branży. A ta wysyła maksymalnie następnego dnia roboczego po opłaceniu zamówienia.

 

Naprawde ludzie nie umiecie zaplanowac swojego warzenia, tak zeby obejmowalo to 7-12 dni dostarczenia paczki?

 

Pytanie - po co? Sklep jest dla klientów czy klienci dla sklepu? Aż się przypomina się słynny cytat z "Chłopaki nie płaczą" :D

 

Ja rozumiem, że komuś może to opowiadać, jego sprawa, niech kupuje gdzie chce. Ale nazywanie hejtami i flame'ami(?) wypowiedzi innych, opisujących faktyczny stan rzeczy, jest idiotyczne. Chyba właśnie po to są takie tematy, aby każdy mógł się podzielić swoimi wrażeniami i doświadczeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje pytanie - co to jest flame ?

 

moim zdaniem kolega ZZZabioreCiButy błędnie użył nazwy flame aby opisać gorący wątek z wieloma odpowiedziami

bo tego wątku nie podciągnąłbym pod prawdziwe znaczenie słowa flame

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja zamawiałem w zeszłym tygodniu i sklep wyrobił się z wysyłką w 4 dni. Aczkolwiek było raz tak, że czekałem 10 dni na wysyłkę, ale wtedy pisali bodajże, że mają jakieś przenosiny i realizacja może się opóźnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.